Збірна України здобула нічию та відібрала очки у Англії в матчі відбору на "Євро-2024"

343 0

Підопічні Сергія Реброва зіграли внічию проти команди Англії в матчі 5-го туру відбору на Євро-2024. Поєдинок на "Тарчинські Арені" у польському Вроцлаві завершився з рахунком 1:1.

Від стартового свистка англійці взяли м'яч під свій контроль, але підопічні Сергія Реброва грамотно оборонялися та не давали супернику створювати небезпечні моменти, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Ставка на швидкі контрвипади виправдала себе. На 26-й хвилині Віктор Циганков протягнув м'яч і віддав на хід Юхиму Коноплі, той з правого флангу прострілив у центр штрафного майданчика, де Олександр Зінченко результативно завершив атаку ударом у дотик.

Після пропущеного м'яча команда Гарета Саутгейта посилила тиск на ворота української збірної та ще до перерви змогла відігратися. На 41-й хвилині Гаррі Кейн виконав закидання до правого флангу штрафного на Кайла Вокера, який скористався своїм шансом і пробив повз Георгія Бущана.

Отже, нічия у Вроцлаві обернулася для англійців першою втратою очок у відборі. Тепер "Три леви" мають 13 очок в активі та зберегли лідерство в групі C. Українці ж набрали 7 пунктів і принаймні поки залишаються другими. Пізніше свій матч зіграють Італія і Північна Македонія.

Наступний матч підопічні Реброва 12 вересня у Мілані зіграють з Італією в рамках 6-го туру відбору Євро-2024. Того ж дня команда Сайтгеута у Глазго проведе товариську зустріч з Шотландією.

До фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року вийдуть по дві найкращі збірні з кожної групи. Володарі ще трьох путівок на континентальну першість будуть визначені в плейоф, куди потраплять 12 команд залежно від їхніх виступів у Лізі націй-2022/23.

Жеребкування фінальної частини Євро-2024 відбудеться в грудні 2023 року, а сам турнір – від 14 червня до 14 липня 2024 року прийматиме Німеччина. Збірна Німеччини, як господарка турніру, без відбору потрапила на континентальну першість.