MENU

Як правильно вибирати стабілізатор напруги для дому?

321 0

Як правильно вибирати стабілізатор напруги для дому?

Через відомі причини проблеми електроживлення стали більш ніж актуальними для більшості українців. Вітчизняна електромережа наразі не є стабільною, і навіть за наявності електроенергії нерідко спостерігаються падіння та сплески напруги в мережі. Це призводить до дострокового виходу з ладу електроприладів, нестабільності їх роботи та інших незручностей. Для вирішення даної проблеми використовуються стабілізуючи засоби, зокрема генератори та стабілізатори напруги.

Коли потрібен стабілізатор напруги?

Якщо генератор для вас занадто дороге задоволення, рекомендуємо придбати принаймні стабілізатор живлення для квартири. Це можна зробити за посиланням https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-/dlya-kavartiri, де є хороший вибір подібного обладнання.

Що саме робить стабілізатор, здогадатися неважко. Основне завдання устаткування – стабілізація напруги (вольтажу у мережі). Принцип дії наступний. Стабілізатор підключається до електромережі квартири та діє у певному діапазоні відхилень, контролюючи вхідну напругу.

Якщо напруга зростає та виходить за певні межі (зазвичай на ± 20% від заданого оптимального показника), прилад включається в роботу, зменшуючи/збільшуючи напругу на певний заданий процент (зазвичай, на ± 15%).

Тобто, якщо напруга у вашій електромережі зросла до 250 В, стабілізатор активує роботу реле або симистора та зменшить її до ≈ 212 В. Якщо показники вольтажу навпаки впали до 190 В, прилад підвищить напругу до ≈ 218 В. Це і є стабілізація напруги в мережі.

Основні характеристики стабілізаторів

Вибираючи стабілізатор, користувачі перш за все звертають увагу на потужність приладу. Це справді головний параметр, оскільки стабілізатор повинен покривати загальну потужність всіх електроприладів у квартирі, причому з певним запасом (бажано на 50%).

Якщо вам просто потрібен хороший стабілізатор для сучасної квартири, рекомендуємо модель за посиланням https://stabilizatori.com/stabilizator-naprjazhenija-eleks-amper-12-1-40a-9000-v2-0, яка забезпечує стабілізацію напруги загальною потужністю до 9 кВт.

Також є важливими наступні характеристики:

  • тип стабілізації (релейний/симисторний);

  • габарити та тип монтажу;

  • кількість фаз (однофазний/багатофазний);

  • вхідна напруга (220 В або 380 В), а також верхній та нижній пороги аварійного вимкнення;

  • кількість ступенів та крок регулювання.

Крім того, не зайвим буде врахувати ступінь захисту приладу (IP20 цілком достатньо), а також його робочу температуру, матеріали трансформатора тощо.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини