"Не вистачило одного гола". Сергій Ребров назвав причини поразки збірної України на Сан-Сіро

77 0

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку від італійської збірної у відборі на Євро-2024.

За словами наставника, гравці збірної віддали всі сили у матчі з Англією, тому їм було важко протистояти італійцям, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

"Шанси є навіть тоді, коли їх немає. Ми потрапили в дуже складну групу. Матчі з Італією та Англією були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. Ми дуже серйозно готуватимемося до двох наступних матчів. Я впевнений, що в нас є шанси на вихід з групи.

Не вистачило одного гола. Дуже складно грати через два дні. Ми намагалися більше пресингувати суперника, але я бачив по хлопцях, що їм дуже складно. Вони віддали дуже багато сил у грі з Англією.

Проти кого ми граємо? Я не розумію, чому зараз усі кажуть, що у збірної Італії криза.

Що сказав футболістам у перерві? Гравці просто відпочили після дуже важкого першого тайму. На початку другого тайму ми створили декілька моментів та намагалися грати з м’ячем. Ми вказали на декілька допущених помилок та зробили зауваження, але я вважаю, що це більше психологія самих гравців", — сказав Ребров на пресконференції

Нагадаємо, що збірна України драматично поступилась збірній Італії на Сан-Сіро у відбірковому матчі на Чемпіонат Європи-2024 (2:1).