MENU

Новоствореному підрозділу операторів FPV дронів 131 батальйону ТрО для якісної роботи необхідне додаткове обладнання: допомогти може кожен

51 0

Координатор волонтерського руху ГО "Інститут Свободи Слова" Олександр Ковтун оголосив про новий збір коштів на дуже важливу ціль: новостворений підрозділ операторів FPV-дронів 131 батальону ТрО, який перебуває на сході, потребує додаткового обладнання для якісної роботи по ворогу. 

Про це волонтер повідомив у мережі, інформує UAINFO.org.

Я радий, що ми закрили останній непростий збір на авто і вже працюємо над пошуком машини для хлопців. Але, як всі прекрасно розуміють, потреби фронту безмежні і постійні. Ми вже формуємо певну чергу зі зборів для різних підрозділів, щоб була якась системність і порядок. 

Дуже вдячний всім, хто постійно донатить нам, завдяки цьому ми можемо оперативно закривати нагальні потреби - допомогати пораненим у шпиталях, покривати логістику, купувати амуніцію, тощо.

Впевнений - мені не потрібно переконувати вас (тих, хто беруть участь у зборах), що "донат" має стати просто нашою звичкою до самої перемоги. Він може зменшуватись або збільшуватись в залежності від фінансової ситуації, але точно це важлива частина і вклад у загальну перемогу! 

УВАГА!!! Тепер, про новий збір: новостворений підрозділ операторів FPV-дронів 131 батальону ТрО перебуває на сході. Хлопці власним коштом придбали дрони, але цього достатньо лише для тренувань. Для справжної роботи потрібне додаткове обладнання: виносні антени, джерела живлення та щогла. Ми зібрали цей перелік і орієнтовна сума вийшла близко 72000 грн.

Зараз війна дійсно перейшла в битву не тільки артилерії, піхоти чи техніки, а й в першу чергу дронів. Я радий, що наша команда і наші друзі, можуть допомогти новоствореному підрозділу мати все можливе, щоб ефективно "працювати" по ворогу. 

Просимо підтримати збір та поширити!

На FPV-команду

Новостворений підрозділ операторів FPV дронів 131 батальйону ТрО. Зараз перебуваємо на сході. Власним коштом придбали дрони. Цього достатньо лише для тренувань. Для справжньої роботи потрібне додаткове обладнання: виносні антени, джерела живлення.

Ціль: 72 000 ₴

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/4CHwQ6Ageb

Номер картки банки

5375 4112 0978 9259

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини