MENU

Один пропонує лікувати рак чебрецем, інший лякає "смертоносним" 5G: скандальні деталі про членів антиукраїнської партії в

706 0

Один пропонує лікувати рак чебрецем, інший лякає "смертоносним" 5G: скандальні деталі про членів антиукраїнської партії в

У Польщі 15 жовтня відбудуться парламентські вибори, на яких буде обрано 560 членів Національних зборів – 460 депутатів Сейму та 100 членів Сенату. Напередодні голосування зростають рейтинги ультраправої та антиукраїнської партії "Конфедерація свободи та незалежності".

Ціла низка її членів відзначилася не лише симпатією до держави-терориста Росії, а й іншими скандальними заявами. OBOZREVATEL з'ясував, які політики вже за два тижні можуть зайняти місце в польському парламенті, інформує UAINFO.org 

Політична сила "Конфедерація свободи та незалежності" є ультраправою та євроскептичною коаліцією, створеною перед виборами до Європарламенту 2019 року. Партія не є фаворитом на майбутніх виборах, проте може набрати достатню кількість голосів, щоб просувати в польському парламенті свої скандальні і неоднозначні ідеї.

Опозиційна соціал-демократична коаліція "Ліві" та центристська коаліція "Третій шлях" напередодні виборів до Сенату уклали "Сенатський пакт 2023", яким партії домовилися про висування єдиного кандидата в кожному окрузі. Незважаючи на те, що така стратегія має збільшити шанси опозиції на отримання більшості в Сенаті, ультраправа "Конфедерація" не укладала цього пакту.

В одному із округом "Конфедерація свободи та незалежності" висунула кандидатом Богуслава Доманьського, який ще задовго до виборів встиг заробити собі неоднозначну репутацію. Він керує інтернет-магазином, де продає "засоби для лікування раку", а також застерігає від "смертельного впливу" п'ятого покоління мобільного зв'язку 5G на людей. Доманський посідає друге місце в окрузі № 7, що охоплює Замосць, Хелм, Бяло-Подляську та сусідні повіти.

Ультраправий кандидат неодноразово хвалив лікування раку за допомогою трав'яних препаратів, наприклад полину. Більше того, він пропагує лікування раку за допомогою шавлії або чебрецю.

За твердженням підприємця, для "діагностування онкологічного" захворювання необхідно просто прийняти ванну з шавлією і в разі наявності в організмі ракових клітин людина побачить на нозі або руці синці. Ба більше, Доманський розповідає своїм клієнтам в інтернет-магазині, що чебрець нібито може "видалити ракові клітини" протягом семи днів.

Варто зазначити, що у профілі Доманьського у Facebook також з'являється й інший спірний контент. Кандидат від "Конфедерації" застерігає від "смертельної дії" технології 5G і просуває контент проти щеплень, у тому числі обов'язкових. Кандидат також неодноразово закликав припинити допомогу Україні. Доманьський заявив, що в Сеймі хотів би використати свої "знання та досвід підприємця" для сприяння веденню господарської та сільськогосподарської діяльності в Польщі та сприяння природним методам обробки рослинними речовинами.

Ще один скандальний кандидат від "Конфедерації" – Рішард Зайончковський – третій у списку Конфедерації в окрузі №6. Його передвиборча риторика також має багато антиукраїнської пропаганди. Так само, як і Доманьський, це кандидат лякає поляків небезпекою вакцин та мобільного зв'язку 5G.

Однак у його переліку "небезпечних для здоров'я" речей також є WI-FI. Зайончковський нічим не виділяється від інших кандидатів від "Конфедерації" і повторює масу маячні про "смертельність" від інтернету та любить теорії змови.

До речі, лідер партії "Конфедерація свободи та незалежності" Кшиштоф Босак нещодавно намагався виправдовуватися по телебаченню за абсурдні ідеї своїх кандидатів. Він визнав, що висловлювання Доманьського, Зайончковського та інших кандидатів є неадекватними, але видав, що йому потрібно бути "чимось наповнити списки". Також лідер політичної сили заявив, що таких кандидатів поставили на непрохідні місця, проте це виявилося брехнею. Наприклад, Доманський та Зайончковский у прохідній частині списків і з великою ймовірністю можуть отримати депутатський мандат.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини