MENU

Як Путіна називають позаочі: у мережі спливло прізвисько, яке використовує найближче оточення диктатора

1759 0

Як Путіна називають позаочі: у мережі спливло прізвисько, яке використовує найближче оточення диктатора

Російський президент Володимир Путін має прізвисько. Його використовує найближче оточення диктатора. Однак так називають голову Кремля поза очі.

Відповідна інформація з'явилася на Telegram-каналі Генерал СВР, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Прізвисько спливло після того, як Путін виступив на Міжнародному форумі "Один пояс, один шлях".

Там він зустрівся представниками керівництва Китаю на чолі з Сі Цзіньпіном і протягом кількох годин тримав перед ними відповідь з усіх питань, що їх цікавлять.

Однак цікаво, що після переговорів із Сі Цзіньпіном одна людина з найближчого оточення Путіна сказала: "Тепер Івановича можна спокійно списувати. Він уже не потрібний".

"Іванович – прізвисько президента Росії Володимира Путіна, яка, за очі, у ході серед ближнього кола", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: "Справжній Путін інтенсивно лікується, у Сі був "проект": Жданов вказав на деталі

Автор каналу відкрито заявив, що на форумі виступив не справжній Путін, а його двійник.

"Виступ був нудним і малоінформативним, хіба що в деяких моментах він відверто перегравав і було не дуже зрозуміло, чи це пародія на Путіна, який зображує Дмитра Медведєва, чи пародія на Медведєва, який зображує Путіна. Ще двійник, виступаючи, забув часто покашлювати і покряхтувати як це робить президент Росії, втім, можливо, він вважав, що за такої представницької аудиторії Путін міг би перемогти себе і не кашляти. , – йдеться у пабліку.

Автор заявив, що це був тяжкий іспит для дублера.

Читайте також: "Тремтяча" мова тіла Путіна на зустрічі з Сі Цзіньпіном доводить його проблеми зі здоров’ям – The Mirror

"Китайських товаришів цікавило не тільки ступінь зануреності двійника в основні теми їх інтересів у Росії та двосторонніх відносин, але і його здатності правильно оцінювати перспективи, йдучи на зустріч усім побажанням китайського керівництва. Для Сі Цзіньпіна та його оточення було важливо зрозуміти, чи здатний двійник вести самостійну гру, і якщо так, то в якому напрямі він збирається вести країну", – сказано у повідомленні.

Також наголошується, що дублер відповідав так, щоб максимально показати відданість ідеї "розвороту на Схід" і готовність догоджати китайському керівництву, буквально у всьому.

"Така спадкоємність виявилася до душі китайським товаришам і вони за підсумками зустрічі висловили своє задоволення почутим та побаченим", – резюмував автор.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини