MENU

Які подальші плани ворога: пояснення екскомандира роти "Айдара"

748 0

Які подальші плани ворога: пояснення екскомандира роти "Айдара"

Російське командування поставило окупантам завдання – протриматися до затяжних осінніх дощів в надії, що далі ЗСУ не зможуть вести активні дії.

Про подальші плани ворога в ефірі телемарафону розповів командир штурмової роти батальйону "Айдар" 2014-2015 років, військовий аналітик Євген Дикий, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

"Вони вважають, що коли підуть дощі, то ЗСУ припинять активні наступальні дії. Хоча я не поділяю цього їхнього переконання. Але в них розрахунок саме на це – що коли підуть дощі, то все загрузне", – сказав Дикий.

Завдання-мінімум для росіян: до затяжних осінніх дощів утримати контрольовані території, не дати нам до дощів прорвати російську лінію оборону і взяти Токмак або вийти на лівобережжя Херсонщини.

Читайте також: РФ перекидає солдатів на Таврійський напрямок: у ЗСУ розкрили плани ворога

Завдання-максимум: до осінніх дощів покращити своє становище. Зокрема, на Слобожанщині у росіян завдання-максимум – вийти до річки Оскіл.

"Далі по Осколу можна буде довго оборонятися", – пояснив експерт.

За його словами, тактичне завдання, яке окупанти наразі вирішують – своїми контрударами змусити ЗСУ роззосередити сили для відбиття цих ударів, замість того, щоб дотиснути контрнаступ на півдні.

На думку Євгена Дикого погода може сповільнити український контрнаступ, а от зовсім зупинити – ні.

Читайте також: Окупанти прагнуть перейти річку Оскіл та захопити села, Сили оборони дають відсіч, – 14 ОМБ

"Тим більше, що тут регіони дуже сильно відрізняються. Якщо на Київщині чи Слобожанщині, коли йдуть затяжні осінні дощі – дійсно дуже важко пересуватися, то на півдні України трошки інша ситуація.

В будь-якому разі затяжні дощі це завжди перешкода. Зокрема, наповняться водою поливні канали, яких на півдні багато. Наразі ці канали використовують швидше як шляхи комунікації, по них можна пересуватися, інколи вони використовуються як імпровізовані рубежі оборони. А коли піде вода, то вони стануть водними перешкодами. Питання, чи буде стільки дощів, щоб так намокло", – підсумував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини