"Мене розтоптали, я ненавиджу цей спорт": зірка українського карате зі скандалом не вийшла у фінал ЧС

950 0

"Мене розтоптали, я ненавиджу цей спорт": зірка українського карате зі скандалом не вийшла у фінал ЧС  Анжеліка Терлюга (Фото:instagram.com/anzhelika_terliuga)

Українська каратистка Анжеліка Терлюга не змогла пробитися до фіналу чемпіонату світу в Будапешті (Угорщина).

У півфіналі вагової категорії до 55 кг українка змагалася з представницею Болгарії Івет Горановою, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

Поєдинок завершився з рахунком 14:11 на користь Терлюги, однак по завершенні команда Горанової подала протест, адже не йшов відлік часу.

Бій повернули на час 1.17 з рахунком 5:4 на користь болгарки. У повторній сутичці Анжеліка програла — 4:6.

Після програного півфіналу українка опублікувала пост в Instagram, в якому розповіла подробиці скандалу і висловила свої емоції.

"Усе найгірше, що могло статися, сталося сьогодні зі мною.

Сьогодні я чесно виграла всі поєдинки і той півфінал проти Івет Горанової (14−11) був неймовірним. Кожен бал, який був у цьому поєдинку, був чесним.

Далі суддя віддав мені перемогу, коли час сплив. Я ніколи ще не відчувала такого щастя, як у той момент. Я готувалася до цього дуже багато років. Багато важких тренувань і сил ми поклали, щоб нарешті виграти чемпіонат світу.

І тут починається треш. Несправедливість, у яку я просто не можу повірити. Чому так сталося? За що? Чому зі мною?

Болгарська сторона подає протест у WKF, що був збій годинника в середині бою. Тобто, вони весь поєдинок мовчали і наприкінці, коли програли, вирішили використати ситуацію з годинником. Якби виграли, теж би так діяли? Не думаю.

І що роблять судді? Вони повертають нас на татамі з середини поєдинку, де я програю 5−4. Ви можете в таке повірити? Я — ні. Вони не додали 7 секунд наприкінці, вони не побачили проблеми в роботі людини, яка відповідає за час, вони просто розтоптали мене своїм несправедливим рішенням.

Коли вони повернули бій, болгарська суперниця бігала по кутках і не хотіла більше битися. Тобі з цим жити, Івет. Ти саме так хотіла у фінал чемпіонату світу?

Нехай усі люди, які до цього причетні, відчують мій біль. WKF, ви вкрали мій фінал чемпіонату світу.

Я ніколи не пробачу за цей день. Це був не спорт. Це просто несправедливість. А тепер мені хто-небудь буде говорити: йди і зберися на свій бронзовий фінал? І я просто ненавиджу цей спорт.

А тепер не потрібно думати, чому карате більше неолімпійський вид спорту. Де ще може статися така ситуація?! Вони просто знайшли якусь помилку з таймером і змусили мене йти і знову битися, і почали з рахунку, де я програю. Ви навіть не зробили новий бій.

Я сьогодні нікого не підвела. Я чесно виграла і повинна бути у фіналі. У мене вкрали мою мрію. Серце болить, руки трясуться, коли пишу всі ці слова, мені хочеться кричати від болю, і я не знаю, що робити далі.

Усім, хто був зі мною, я дуже вдячна", — написала Терлюга.

Бронзовий фінал відбудеться 28 жовтня. Зазначимо, що українка може вперше виграти цю нагороду на рівні чемпіонату світу.