Росія готується проводити показові ядерні підриви, – екс-співробітник СБУ
Нещодавно Путін підписав закон про відкликання ратифікації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.
Росія активно проводить ядерні випробування для демонстрації свого потенціалу та залякування світу. Проте хоча випробування ракет "Ярс" та "Булава" були провальними, варто памʼятати, що росіяни ще мають можливості довести цю зброю до необхідного рівня ефективності, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Читайте також: У Росії відбулись невдалі випробування ракет "Ярс" і "Булава", які є носіями ядерної зброї: у ГУР розкрили подробиці
"Рано чи пізно вони змусять їх літати. Така перспектива є, тут говорити, що все повністю провалено, не можна. Тобто важливо розуміти, що зараз такої можливості немає, і що інженерна складова у них просідає. Російська Федерація активно готує свою ядерну тріаду – це літаки, які можуть нести бомби з ядерною начинкою; підводний флот; стратегічні ракети, які можуть летіти понад 5 тис. км. РФ готується проводити показові ядерні підриви", – наголосив в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий аналітик, екс-співробітник Служби безпеки України Іван Ступак.
Примітно, що 2 листопада російський диктатор Володимир Путін підписав закон про відкликання ратифікації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.
"Зараз вони знову повертаються до цієї риторики. Вони планують робити підрив з метою залякування", – резюмував він.
Читайте також: Якщо Росія не розвалиться, наступна війна проти України може бути більш кривавою, – Гудименко
Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія неодноразово лякала світ застосуванням ядерної зброї. Погрози були ще під час перших місяців великої війни – лунали заяви про можливість застосування тактичної ядерної зброї.
Ядерну риторику чимало використовує заступник голови Радбезу РФ і за сумісництвом екс-президент – Дмитро Медведєв. Він неодноразово погрожував вдарити по "центрах ухвалення рішень", якщо Україна атакуватиме цілі в окупованому Криму.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки