MENU

Фізик знайшов докази теорії, що Всесвіт – лише комп'ютерна симуляція: підказку дали мутації COVID

1534 0

Фізик знайшов докази теорії, що Всесвіт – лише комп'ютерна симуляція: підказку дали мутації COVID

Усі люди, цілком ймовірно, є частиною однієї великої комп'ютерної симуляції. Принаймні, Всесвіт, в якому ми живемо, поводиться як комп'ютер, впорядковуючи та видаляючи непотрібну інформацію.

Про це йдеться в дослідженні доктора Мелвіна Вопсона, яке було опубліковано в журналі AIP Advances, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Фізик, який працює в Університеті Портсмута у Великобританії, вважає, що знайшов докази популярної теорії про штучність нашого світу.

"Всі органи чуття, які ми маємо – це лише електричні сигнали, які розшифровуються нашим мозком. Це біологічний комп'ютер. І нічого більше", – сказав він в коментарі Euronews.

Вопсон працює у галузі науки, відомій як інформаційна фізика. Вона стверджує, що все у Всесвіті в основі своїй складається з бітів інформації. Відповідно до другого закону інформаційної динаміки Вопсона, вміст інформації, пов'язаний з будь-якою системою, подією або процесом у Всесвіті, зведений до мінімуму.

Вперше вчений помітив це, коли вивчав мутацію геному COVID. Те, що він побачив, суперечило дарвінівському консенсусу, оскільки мутації не були випадковими і завжди призводили до зменшення ентропії, яка є мірою безладу.

Натомість, другий закон термодинаміки, який лежить в основі наукового мислення, стверджує, що ентропія може тільки збільшуватися або ж залишатися незмінною.

"Другий закон інформаційної динаміки вимагає, щоб усі системи, включно з біологічним життям, розвивалися таким чином, щоб їх інформаційна ентропія та інформаційний вміст, якщо хочете, зменшувалися і скорочувалися до найбільш оптимального можливого значення в рівновазі", – сказав він.

За словами Вопсона, це стиснення відбувається саме так, як це робиться в комп'ютерних програмах.

Він вважає, що якщо Всесвіт робить таке стискання "у всьому, здається, навіть у біологічному житті, можливо, Всесвіт дійсно працює як гігантський комп'ютер".

Вчений додає, що оскільки поведінка Всесвіту відповідає правилам комп'ютерного кодування, а другий закон інфодинаміки проявляється, схоже, повсюдно, "це може свідчити про те, що весь Всесвіт є симульованою конструкцією".

Раніше Вопсон уже проводив дослідження, які показали, що інформація є фундаментальним будівельним блоком Всесвіту. Вона нібито має фізичну масу та повинна розглядатися як п'ятий стан матерії.

У новій роботі він стверджує, що другий закон інфодинаміки підтримує цей принцип, і потенційно підтверджує ідею про те, що інформація є фізичною сутністю, еквівалентною масі та енергії – і навіть припускає, що інформація може бути невловимою темною матерією у Всесвіті.

"Що це таке, вся ця відсутня (темна. – Ред.) матерія? 95% Всесвіту, які ми не можемо знайти, не можемо побачити. Ну, це код. Можливо, це код, який запускає симуляцію", – припустив вчений.

Наразі Вопсон має намір розширити своє дослідження і виявити та виміряти інформацію в елементарній частинці за допомогою зіткнення частинок-античастинок. Це може як довести, так і спростувати його існуючу теорію.

 

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини