Саме час: чим підживити смородину в листопаді, щоб влітку отримати великий врожай
Для того щоб кущі смородини добре перезимували та дали рясний врожай ягід влітку, саме зараз необхідно їх як слід підживити.
Запорукою багатого врожаю смородини влітку є підживлення в листопаді, яке можна провести кількома способами. Завдяки їм смородина набереться сил до літа та віддячить потрійною кількістю ягід, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.
Чим можна підживити смородину в листопаді
Мінеральні добрива
Для підживлення смородини в листопаді ідеально підходить азот, який стимулює ріст та розвиток листя, фосфор, що допомагає розвиватися кореневій системі, та калій, який підвищує стійкість до зимових захворювань.
Читайте також: Секрет пишного цвітіння. Особлива підкормка троянд у вересні, яку вони обожнюють
Перед тим, як використовувати добрива, ретельно ознайомтеся з інструкцією, тому що, якщо перевищити рекомендовану дозу, рослини почнуть хворіти.
Зелені добрива
Як зелені добрива для смородини виступають рослини сидерати, які підвищують стійкість кущів до холодів та сприяють родючості. Досвідчені садівники рекомендують висаджувати навколо кущів смородини люцерну, яка до того ж збагачує ґрунт азотом.
Читайте також: 90% садівників зберігають жоржини неправильно: не варто припускатися такої помилки
Компост
Один з найдоступніших та найпопулярніших серед садівників способів. Органічні добрива в компості складаються з корисних речовин, які допомагають кущам смородини перезимувати в здоровому стані. Компост чи перегній необхідно розкидати під кущі на відстані двадцять сантиметрів від пристовбурних кіл, а потім закопати на десять-п'ятнадцять сантиметрів у ґрунт.
Полив
Полив конче необхідний для кущів смородини в листопаді, щоб повноцінно підготуватися до зими. Проводити його рекомендують з періодичністю в десять-чотирнадцять днів та використовувати лише теплу воду.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки