MENU

Російські спецслужби та "Майдан-3": журналіст повідомив про початок повномасштабної інформаційної атаки

688 0

Низка поінформованих джерел повідомляють про початок повномасштабної інформаційної атаки рос.спецслужб. Ціль – повна дестабілізація суспільно-політичного, соціального та військового сектору в Україні. Кодова робоча назва операції – "Майдан-3". Термін проведення кампанії – листопад-грудень 2023 року. Куратор - екс-прем'єр-мінінстр РФ, нині – 1-й заступник голови АП РФ Сергій Кірієнко. Ідеолог – вже дещо призабутий Владислав Сурков. Він же – "хрещений батько" так званої "Новоросії"...

Про це повідомляє журналіст Єгор Чичеринда, інформує UAINFO.org

Масштаби проведення спецоперації – не лише Україна, а весь Світ, де спецслужби РФ мають власну резидентуру, агентуру та використовують втемну "корисних ідіотів"... Головна методичка ІПСО – викликати серед українців паніку та зневіру. Стравити суспільство та військових, військових та політиків, політиків та звичайних громадян.

Далі – детально по позиціях "Плану РФ", про який повідомляють джерела, які "наративи" вони поширюватимуть:

1. "Безперспективність" боротьби та опору агресії РФ. Через власну агентуру та "корисних ідіотів" росіяни активно розганяють частину реально проблемних тем, серед яких – корупція, "зупинки допомоги" від західних партнерів, "неефективність" політкерівництва та "загальна втома" від війни.

2. Росіяни знову повернулися до свого давно перевіреного ІПСО-прийому – мовна ворожнеча, розпалювання ненависті поміж українцями, які говорять українською та російською. І це, як не дивно, – знову працює. Подивіться хоча б останні мовні "срачі" (не люблю це слово) тут у FB.

Читайте також: Данілов пояснив свої резонансні заяви про небезпеку Telegram-каналів 

3. Російські спецслужби найближчим часом планують організацію та проведення одразу в кількох містах України низки вуличних "мирних" акцій, спрямованих на нагнітання зневіри та стресового стану звичайних громадян. Нагадаю, всі вуличні акції під час воєнного стану – заборонені Законом.

4. Окрема позиція – дискредитація та зрив процесу мобілізації. Поширення відео-сюжетів про начебто "побиття" призовників. Використання з цією метою рідних та близьких українських військових, блокування процесу обмінів полоненими.

5. Інформаційна атака проти воєнно-політичного керівництва країни як в Україні, так і на міжнародних інформаційних майданчиках. Поширення наративу про "провал контрнаступу" та "провину" у цьому вищого військового керівництва. Для цього росяни планують "розконсервувати" деяких несподіваних агентів впливу – експертів, політиків, ЛОМів з так званого націонал-патріотичного табору.

6. Головна ставка в поширенні інформаційної атаки росіян робиться на мережу "Телеграм", яка стала вельми популярною в Україні, хоча, імовірно, може контролюватися напряму російськими спецслужбами. На Телеграм, за інформацією джерел, вже виділено понад 230 млн $. Це – найдорожча кампанія РФ, починаючи з 2014 року та Революції Гідності, яку росіяни намагалися максимально дискредитувати, витрачаючи на це десятки мільйонів доларів. Але – програли.

7. Найнебезпечніше. Спецслужби РФ готують серію замахів одразу на кількох українських віисокопосадовців, для чого будуть використані кілька терористичних груп найманців-виконавців. Дехто з них вже перебуває на території України. В разі "успіху" терактів російські ЗМІ "розганятимуть" тези про "неспроможність" україснької влади захистити на лише пересічних громадян, але й саму себе. При чому подібні замахи росіяни планують видати за суто "внутрішньоукраїнські розбірки".

8. Свого "апогею" спецоперація росіян має досягнути на 21 листопада – Дені гідності і свободи. На думку Суркова та Кірієнка, – це "додасть" подіям "символізму"... В цей же час росіяни планують посилити власні ракетні атаки на українську цивільну інфраструктуру...

Висновок.

Листопад-грудень – це традиційно найдепресивніші місяці кожного року. Дуже мало сонця та тепла. Багато – дощу та вітру. Психо-емоційний стан більшості людей саме в цей період – максимально наближений до гіпер-нервового. Чим і хочуть скористатися росіяни.

Що робити нам? Менше піддаватися на провокації. Менше сваритися. Менше ділити себе за мовною, політчиною, соціальною, національною, релігійною чи будь-якою іншою ознакою. Довіряти лише перевіреним джерелам інформації. І завжди пам'ятати – будь-яка наша внутрішня сварка чи конфлікт – це найцінніших подарунок для ворога! Лише в єдності – сила та запорука майбутної перемоги.

Ну а всім іншим – маяють зайнятися українські спецслужби. Їхня задача – максимально швидко виявити та нейтралізувати усі російські "консерви", усю ворожу резидентуру та агентуру, а також провести доступну "роз'яснювальну роботу" з усіма нашими доморощеними "корисними ідіотами", яких росіяни часто використовують втемну, і яких останнім часом стає все більше...

Разом – переможемо.

Слава Україні! Слава Нації!

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Єгор ЧИЧЕРИНДА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини