Принцеса Діана ходила до гей-клубу, а Кейт Міддлтон – у паби: як королівські особи "тікали" із палацу, щоб розважитися
Не таке вже й казкове життя у королівських родинах. Потрібно дотримуватися строгих правил поведінки, заборонено висловлювати свої політичні погляди, не можна монетизувати будь-яку свою діяльність, а "вишенька на торті" – постійний супровід охорони. Не дивно, чому іноді титуловані особи хочуть вирватися за межі палацу, й бодай ненадовго відчути себе простими людьми, без будь-яких привілеїв.
Королі й королеви, принци і принцеси виходили на вулицю інкогніто ще з часів середньовіччя, й продовжують робити це сьогодні. Читайте в матеріалі OBOZ.UA, як саме вони розважалися потайки від усіх, інформує UAINFO.org.
1. Королева Єлизавета ІІ і принцеса Маргарет
У 1945-му році, коли Велика Британія святкувала закінчення Другої світової війни, 19-річна принцеса Єлизавета і її 14-річна сестра принцеса Маргарет непомітно проскочили повз охорону Букінгемського палацу, й приєдналися до натовпу. Дівчата співали й кричали з британцями "We want the King", вимагаючи, щоб король з'явився на балконі. Пізніше разом з усіма витанцьовували запальний кубинський танець "конга". Коли ж гуляння завершилися, тихенько повернулися додому, у супроводі гвардійських офіцерів, з якими товаришували.
Король Георг IV, королева Єлизавета, та принцеси Єлизавета і Маргпарет на балконі Букінгемськогоо палацу (15 серпня 1945 року)
2. Принцеса Діана
Папараці любили стежити за кожним кроком принцеси Діани. Тому їй було складно спланувати, як весело провести час, не потрапивши в об'єктиви. Іноді це виходило. Якось у 1988-му році вона зустрілася на вечірці зі своїми зірковими друзями – лідером гурту Queen Фредді Мерк'юрі та коміком Кенні Евереттом. Чоловіки після купи випитого шампанського вирішили піти у гей-бар Royal Vauxhall Tavern (Воксхолл, Лондон). Леді Ді тоді мала грайливий настрій, і ця ідея її зацікавила. Що ж вона вигадала?
Читайте також: Дизайнерка легендарної весільної сукні принцеси Діани розповіла про першу зустріч із нею
Позичила одяг в Еверетта, й вийшла на вулицю в камуфляжній куртці, шкіряній кепці та сонцезахисних окулярах-авіаторах. Так їй вдалося потрапити до бару інкогніто й замовити напої. Люди не впізнали принцесу у маскуванні. Вона ніби була невидимкою для всіх, і їй це шалено сподобалося.
Принцесі Діані вдалося інкогніто проникнути до гей-бару.
3. Принц Вільям в Кейт Міддлтон
У зразкового королівського подружжя принца Вільяма та принцеси Кетрін теж іноді бувають прогулянки інкогніто. Не такі яскраві, як у леді Ді, але хоч якась втіха. Цій парі кілька разів вдавалося непомітно для інших людей пробратися на легендарне шоу Cirque du Soleil у Лондоні. Крім того, вони полюбляють "зливатися" з натовпом, аби випити в місцевих пабах чи відвідати кінотеатри.
Принц Вільям і Кейт Міддлтон іноді відвідують паби
4. Король Нідерландів Віллем-Александр
Віллем-Александр у юності кілька разів називав вигадане, а не справжнє ім'я, аби мати можливість взяти участь у спортивних змаганнях. Так, цей хлопець у 19 років (у 1986-му), щоб спробувати свої сили у відомому ультрамарафоні з катання на ковзанах – Elfstedentocht – записав себе як "W.A. van Buren". Він здолав близько 200 кілометрів по замерзлому каналу між 11 різними містами. Майбутній король у той день був щасливий від того, що "такий, як усі", бо ж його не впізнавали. Лише у місті Франекер підбіг репортер і запитав: "Чи легко було вам отримати вихідний від свого боса... королеви?". На це Віллем-Александр з усмішкою на обличчі відповів: "Так! Для спорту – завжди".
Віллем-Александр таємно взяв участь у змаганнях на ковзанах.
Лише після завершення туру принц зізнався журналістам, що вирішив взяти участь в Elfstedentocht за два дні до старту. Причому зробив це на спір: "Це було парі з другом. Я заклався з ним, що зможу дійти до кінця". До слова, хлопець і сам не вірив, що зможе, бо ж його рекорд із катання на ковзанах – не більше 65 кілометрів.
Віллем-Александр (праворуч) і принцеса Максима (ліворуч) катаються на ковзанах під час святкування дгя королеви у Маккумі (2008)
5. Король Генріх VIII
Кілька століть тому, коли королівські особи були не дуже впізнаваними для свого народу, король Генріх VIII мав звичай покидати палац, попередньо замаскувавшись. Він частенько посеред ночі ходив містом, аби переконатися, що місцева охорона якісно виконує свою роботу.
Читайте також: Подвійна мораль: українці слідкують за життям королівської родини у Британії, але вважають пережитком власні традиції
Під час однієї з таких прогулянок одному з охоронців здалося, що "незнайомець" поводиться дивно, й фактично посадив короля у в'язницю. На ранок Генріх VIII замість того, щоб стратити чоловіка, нагородив за те, що гарно несе службу заради безпеки людей.
Портрет короля Англії Генріха VIII (1540)
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки