MENU

Як правильно підібрати АКБ для авто з потужною акустикою

109 0

Багато водіїв встановлює нову акустичну систему або додаткові елементи для посилення та поглиблення звуку. Проте це значне навантаження на електромережу в машині, у деяких випадках її доводиться замінити повністю під нові потреби. Але для тривалої та якісної роботи найважливішим елементом залишається акумулятор.

Як правильно підібрати АКБ для авто з потужною акустикою

Як вибирають акумулятор для автомобіля

Щоб забезпечити всі потреби автомобіля та зменшити витрати на його утримання, необхідно уважно поставитися до вибору акумулятора. Технічні параметри ретельно розробляють під потреби системи, тому для початку варто вивчити інструкцію з експлуатації. У ній зазвичай вказано всі необхідні дані.

Також водії деколи бажають покращити можливості, вибравши іншу АКБ, тобто самостійно вирахувавши потрібні для забезпечення потреб параметри. Це буває після капітального ремонту або покращення. Тоді потрібно спиратися на такі показники:

  1. Бренд. Оскільки це важливий та складний пристрій, краще заплатити більше за якість і витривалість. Компанії витрачають чималі кошти на розроблення довговічних систем, що позначається на вартості.
  2. Ємність. Визначає кількість годин, протягом яких АКБ може працювати без проблем. Показник має чітко відповідати рекомендованому, інакше буде швидко вичерпуватися робочий ресурс.
  3. Пусковий струм. Пусковий імпульс теж бажано витримувати з точністю до ампера, якщо двигун не було замінено на потужніший.
  4. Тип корпусу. Може бути європейський, азійський, рідше — американський. Вони відрізняються за висотою та розташуванням клем, тому потрібно враховувати цей параметр.
  5. Полярність. Розташування клем може бути «+-» або «-+». Щоб нормально під’єднати їх короткими дротами, потрібно дотримуватися прямої або зворотної полярності відповідно.

Електросистема автомобіля працює з точно визначеною потужністю. Тому потрібно уважно дотримуватися вказаних рекомендацій, щоб споживання не перебільшувало норму. Також неправильним підбором батареї можна значно скоротити термін її використання.

Які особливості в авто з великим споживанням електроенергії

Якщо власник замінив на автомобілі акустику та встановив потужний сабвуфер, то споживання електрики може збільшитися до 30%. На більшість показників, як, наприклад, пусковий струм, це не впливає. Проте бажано змінити ємність АКБ на вказане відхилення, інакше вона значно швидше розряджатиметься. За підбором акумулятора в цьому разі краще звернутися до професіоналів, які зможуть розрахувати всі ризики.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини