MENU

У зоні бойових дій почали з'являтися підрозділи "Шторм V": куди поділися "вагнерівці" і чому Путіну вже час нервувати

796 0

У зоні бойових дій почали з'являтися підрозділи "Шторм V". Переважно вони діють на Куп'янському напрямі, у підпорядкуванні ГВ "Захід". 

Про це повідомляє військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org.

Спочатку не зовсім зрозумілим було, що це за такі собі тіла. Заради жарту навіть казали, що це підрозділи сформовані з вакцинованих "Супутник-V", тому, що на них морочитися, самі через якийсь час помруть від побочки. Але, як виявилося, здебільшого дані підрозділи складаються з колишніх головорізів ПВК "Вагнер".

Тобто, фактично, "Шторм V" це той же ПВК "Вагнер", тільки під патронатом МО РФ, причому з повним ребрендингом. Більше ніякого ПВК "Вагнер", про нього в інформпросторі і в цілому, забуватимуть цілком і повністю, а "вагнера", що перекочували, – це "Шторм V". 

Причому на Куп'янському напрямку їх активно застосовують. А чого б і ні, застоялися... пора в м'ясорубку.

Так, на північний схід від Синьківки вели наступальні дії 25-а і 138-а ОМСБр зі складу 6 ОВА, а на південь від Ольшан обмежилися силами лише 25-й ОМСБр. І саме у складі цих ОМСБр і знаходяться штурмові роти "Шторм V", по 3 на кожну Бр. 

До речі, буквально днями надіслали ще майже 300 тушок для доукомплектації, що говорить про не дуже успішні дії "Шторм V".

Також штурмові роти " Шторм V " прикріплені до 26 ТП 47 ТД і 27 ОМСБр 1 ТА Західного ВО. Тут вимальовується тиск на Лиман Перший, а затикання механізованих прогалин ребрендованими тушами. 

У даному контексті, зазначу, що як і очікувалося, після нейтралізації тандему Пригожин-Уткін і Чекалов, МО РФ повністю підім'яло систему "Вагнер", а намісник Пригожина-Уткіна і Чекалова, Антон Єлізаров "Лотос" виявився безхарактерною амебою, яку без проблем під свій мотив скрутив оленяр-різьбяр по дереву. 

Але, насправді, це тільки вершина айсберга того, як розгулявся Сергій Шойгу, відчувши всю повноту влади в зоні бойових дій і без будь-якої конкуренції. Подробиці про його захоплення контролю дещо пізніше і скажу так, путіну саме час ходити під себе. Пригожин-Уткін хоч якось урівноважували, балансували, якщо хочете, амбітного тувинця, тепер же в нього гальма явно зриває.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр КОВАЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини