MENU

Оголошено номінантів на премію "Золотий глобус-2024"

158 0

Оголошено номінантів на премію "Золотий глобус-2024"

Голлівудська асоціація іноземної преси (HFPA) визначилася з номінантами престижної кінопремії "Золотий глобус-2024". У понеділок, 11 грудня, оголосили всі кінострічки, а також кінематографістів, серед яких вже 7 січня 2024 року в прямому ефірі 81-ї церемонії вручення премії оберуть переможців.

Одразу варто зазначити, що у 2023 році було впроваджено дві нові номінації: "За кінематографічні та касові досягнення", де представили найкасовіші та/або найпопулярніші фільми цього року, які отримали широку глядацьку підтримку у світі, а також "Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні". OBOZ.UA зібрав у матеріалі перелік усіх номінантів, інформує UAINFO.org.

Найкращий фільм у жанрі драма:

–- "Анатомія падіння"

– "Зона інтересів"

– "Маестро"

– "Оппенгеймер"

– "Минулі життя"

– "Вбивці квіткової повні"

Найкращий фільм в жанрі комедія або мюзикл:

– "Air: Великий стрибок"

– "Американське чтиво"

– "Барбі"

– "Бідні-нещасні"

– "Травень, грудень"

– "Залишені"

Найкращий режисер:

– Грета Гервіг – "Барбі"

– Бредлі Купер – "Маестро"

– Крістофер Нолан – "Оппенгеймер"

– Йоргос Лантімос – "Бідні-нещасні"

– Мартін Скорсезе – "Вбивці квіткової повні"

– Селін Сон – "Минулі життя"

Найкраща драматична актриса:

– Аннетт Бенінг – "Даяна Найед"

– Лілі Гледстоун – "Вбивці квіткової повні"

– Грета Лі – "Минулі життя"

– Кері Малліган – "Маестро"

– Кейлі Спені – "Прісцилла: Елвіс і я"

– Сандра Хюллер – "Анатомія падіння"

Найкращий драматичний актор:

– Леонардо Ді Капріо – "Вбивці квіткової повні"

– Колман Домінго – "Растін"

– Баррі Кеоган – "Солтберн"

– Бредлі Купер – "Маестро"

– Кілліан Мерфі – "Оппенгеймер"

– Ендрю Скотт – "Ми всім чужі"

Найкраща акторка в жанрі комедія або мюзикл:

– Фентейжа Барріно – "Колір ліловий"

– Дженніфер Лоуренс – "Без образ"

– Альма Певсті – "Опале листя"

– Наталі Портман – "Травень, грудень"

– Марго Роббі – "Барбі"

– Емма Стоун – "Бідні-нещасні"

Найкращий актор у жанрі комедія, мюзикл:

– Пол Джаматті – "Залишені"

– Метт Деймон – "Air: Великий стрибок"

– Ніколас Кейдж – "Герой наших снів"

– Джеффрі Райт – "Американське чтиво"

– Хоакін Фенікс – "Усі страхи Бо"

– Тімоті Шаламе – "Вонка"

Найкраща акторка другого плану:

– Емілі Блант – "Оппенгеймер"

– Даніель Брукс – "Колір ліловий"

– Джуліанна Мур – "Травень, грудень"

– Розамунд Пайк – "Солтберн"

– Давайн Джой Рендольф – "Залишені"

– Джоді Фостер – "Даяна Найед"

Найкращий актор другого плану:

– Раян Гослінг – "Барбі"

– Роберт Дауні молодший – "Оппенгеймер"

– Роберт Де Ніро – "Вбивці квіткової повні"

– Віллем Дефо – "Бідні-нещасні"

– Чарльз Мелтон – "Травень, грудень"

– Марк Руффало – "Бідні-нещасні"

Найкращий сценарій:

– "Анатомія падіння", Жюстін Тріє, Артюр Арарі

– "Барбі", Грета Гервіг, Ноа Баумбах

– "Бідні-нещасні", Тоні МакНамара

– "Оппенгеймер", Крістофер Нолан

– "Минулі життя", Селін Сон

– "Вбивці квіткової повні", Ерік Рот, Мартін Скорсезе

Найкращий міжнародний фільм:

– "Анатомія падіння"

– "Зона інтересів"

– "Минулі життя"

– "Опале листя"

– "Снігове братство"

– "Я – капітан"

Найкращий анімаційний фільм:

– "Заповітне бажання"

– "Хлопчик і птах"

– "Судзуме, що закриває двері"

– "Супербрати Маріо в кіно"

– "Людина-павук: Павутина всесвітів"

– "Елементарно"

Найкращий драматичний телесеріал:

– "Дипломатка"

– "Корона"

– "Спадкоємці"

– "Останні з нас"

– "Ранкове шоу"

– "1923"

Найкращий телесеріал в жанрі комедія або мюзикл:

– Баррі"

– "Бути присяжним"

– "Ведмідь"

– "Початкова школа "Ебботт""

– "Тед Лассо"

– "Вбивства в одній будівлі"

Найкращий міні-серіал, антологія або телефільм:

– "Все невидиме нам світло"

– "Гризня"

– "Дейзі Джонс і The Six"

– "Попутники"

– "Уроки хімії"

– "Фарго"

Найкращий актор драматичного серіалу:

– Кіран Калкін – "Спадкоємці"

– Браян Кокс – "Спадкоємці"

– Гері Олдман – "Повільні коні"

– Педро Паскаль – "Останні з нас"

– Джеремі Стронг – "Спадкоємці"

– Домінік Вест – "Корона"

Найкраща актриса драматичного серіалу

– Гелен Міррен – "1923"

– Кері Рассел – "Дипломатка"

– Белла Ремсі – "Останні з нас"

– Сара Снук – "Спадкоємці"

– Імельда Стонтон – "Корона"

– Емма Стоун – "Прокляття"

Найкращий актор телесеріалу в жанрі комедія або мюзикл:

– Стів Мартін – "Вбивства в одній будівлі"

– Джейсон Сігел – "Терапія"

– Джейсон Судейкіс – "Тед Лассо"

– Джеремі Аллен Вайт – "Ведмідь"

– Білл Гейдер – "Баррі"

– Мартін Шорт – "Вбивства в одній будівлі"

Найкраща актриса телесеріалу в жанрі комедія або мюзикл:

– Куінта Брансон – "Початкова школа "Ебботт""

– Рейчел Броснахен – "Дивовижна місіс Мейзел"

– Селена Гомес – "Вбивства в одній будівлі"

– Наташа Ліонн – "Покерфейс"

– Ель Фаннінг – "Велика"

– Айо Едебірі – "Ведмідь"

Найкраща актриса другого плану у драматичному або комедійному серіалі:

– Елізабет Дебікі – "Корона"

– Крістіна Річчі – "Шершні"

– Дж. Сміт-Кемерон – "Спадкоємці"

– Меріл Стріп – "Вбивства в одній будівлі"

– Анна Веддінгхем – "Тед Лассо"

– Еббі Елліотт – "Ведмідь"

Найкращий актор другого плану в драматичному або комедійному серіалі:

– Біллі Крудап – "Ранкове шоу"

– Меттью Макфедієн – "Спадкоємці"

– Джеймс Марсден – "Бути присяжним"

– Ебон Мосс-Бакрак – "Ведмідь"

– Алан Рак – "Спадкоємці"

– Александр Скарсгард – "Спадкоємці"

Найкраща актриса в міні-серіалі/антології/телефільмі:

– Рейчел Вайс – "Зв'язані на смерть"

– Алі Вонг – "Гризня"

– Райлі Кіо – "Дейзі Джонс і The Six"

– Брі Ларсон – "Уроки хімії"

– Елізабет Олсен – "Любов і смерть"

– Джуно Темпл – "Фарго"

Найкращий актор в міні-серіалі/антології/телефільмі:

– Метт Бомер – "Попутники"

– Сем Клафлін – "Дейзі Джонс і The Six"

– Девід Ойелоуо – "Законники: Басс Рівз"

– Вуді Гаррельсон – "Сантехніки Білого дому"

– Джон Гемм – "Фарго"

– Стівен Ян – "Гризня"

За кінематографічні та касові досягнення:

– "Барбі"

– "Джон Вік 4"

– "Місія нездійсненна: Смертельна розплата. Частина I"

– "Оппенгеймер"

– "Вартові Галактики: Частина 3"

– "Супербрати Маріо в кіно"

– "Тейлор Свіфт: The Eras Tour"

– "Людина-павук: Павутина всесвітів"

Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні:

– Емі Шумер – "Екстрений контакт"

– Кріс Рок – "Вибіркове обурення"

– Рікі Жерве – "Армагеддон"

– Сара Сільверман – "Той, кого ти любиш"

– Тревор Ноа – "Де я був"

– Ванда Сайкс – "Я – артистка".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини