MENU

Земля перетвориться на Венеру: океани закиплять, а людство загине

1469 0

Земля перетвориться на Венеру: океани закиплять, а людство загинеВенера / Фото: NASA

Учені створили комп'ютерне моделювання, щоб з'ясувати, як парникові гази можуть дуже швидко перетворити будь-яку населену планету на пекельний світ, такий як Венера. 

Про це пише Space, передає ТСН, інформує UAINFO.org 

У своєму моделюванні вчені створили населену планету, схожу на Землю. Вони виявили, що після початкових стадій зміни клімату атмосфера, структура і хмарний покрив планети значно змінюються, що призводить до сильного парникового ефекту. Якщо на Землі глобальна температура зросте на кілька десятків градусів, то це призведе до того, що планета стане непридатною для життя.

Як показало моделювання, сильний парниковий ефект може призвести до того, що планета перетвориться на гарячу планету з температурою на поверхні до 1000 градусів Цельсія. Це приблизно удвічі більше, ніж температура на поверхні Венери.

Занадто сильне підвищення температури, спричинене парниковим ефектом, може призвести до випаровування океанів, унаслідок чого в атмосферу потрапить багато водяної пари. І це призводить до ще сильнішого парникового ефекту.

Унаслідок сильного парникового ефекту наша планета стане непридатною для життя. Земля може стати схожою на Венеру з її дуже щільними хмарами, найвищою температурою і відсутніми океанами.

Усього за кілька сотень років на Землі температура підвищиться до 500 градусів. У підсумку всі океани на планеті випаруються.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини