MENU

Хочеться відзначити ВСІХ, хто донатить і допомагає, хто живе волонтерством 24/7 з нашими захисниками, – Олександр Ковтун. ФОТО

307 0

Хочеться відзначити ВСІХ, хто донатить і допомагає, хто живе волонтерством 24/7 з нашими захисниками! – Олександр Ковтун

З 2024 роком! Здоров’я, добра, сил, терпіння, максимальної єдності у допомозі Збройним Силам України та Перемоги! Вічна слава всім, хто віддав своє життя і здоров’я за Україну! Нехай Бог береже кожного захисника і захисницю, поранені швидше одужають, а ворог нехай в наступному році отримає максимальних втрат і капітулює! Це моя мрія)

Про це пише на своїй сторінці у "Фейсбуці" Олександр Ковтун, координатор волонтерського руху ГО "Інститут Свободи Слова", інформує UAINFO.org.

"По традиції в останній день місяця робимо звіт. Хочеться відзначити ВСІХ, хто донатить і допомагає, хто живе волонтерством можна сказати 24/7 з нашими захисниками! А таких людей в моєму оточенні досить багато і я щасливий, тому що це мотивує рухатись далі і не зупинятись. Нехай волонтерів стане більше в наступному році, тому що нажаль війна триває і виснажує багатьох.

Ми вдячні всім нашим друзям і знайомим, хто постійно з нами! Вже навіть розуміємо, що нам по силам, а на що зазіхати поки рано) Завжди намагаємось мудро планувати збори і фінанси і закривати потреби тих, хто найбільше зараз потребує підтримки і допомоги!

З листопада ми вже активно почали висвітлювати події пов’язані з нашою командою і благодійним фондом Благодійна організація «Легіт», представниками якого ми фактично і є (особливо відзначу Оксана Шахматенко та Карина Бежан). Звичайно ми також й далі приймаємо участь в проектах фонду БФ "Надія по всьому світові" та рухаємось разом з ГО "Інститут Свободи Слова". Це все ми)))

Тепер по фінансам.

На 1 листопада у нас був залишок коштів з жовтня: 17 814,68

В листопаді ми зібрали:

- На Приват = 70 165,45

- На Моно = 54 551,12

- Готівкою передали = 25 000,00

- PayPal (в листопаді) = 13,63$ або 517,94 грн

Також у нас були наступні відкриті банки (деякі ще в жовтні):

 • Моно-банка "На ремонт трьох авто" для 401 осб (відкрили 24.10, розбили 16.11, з жовтня перейшло 14400 грн, загальна зібрана сума 129192,92) = 64 402,92 (залишок+прямі поповнення в листопаді)
 • Моно-банка "Старлінк і Генератор" для 25 дшб підрозділу нашого друга Носач Андрій (відкрили 29.10, розбили 06.11, з жовтня перейшло 2400 грн, загальна зібрана сума 56700,39) = 54 300,39 (залишок+прямі поповнення в листопаді). Більшість коштів зібрали друзі і родичі Андрія, нажаль їх не зможемо тут відзначити.
 • Моно-банка "На приціл снайперу" (відкрили 26.10, розбили 10.11, з жовтня перейшло 17100 грн, загальна зібрана сума 19700.45) = 17 900,45 (залишок+прямі поповнення в листопаді)
 • Моно-банка воїна "Андрюха Голландія" (в листопаді) = 6 150,00 (перейшла на грудень)

 

Загальна сума зібраних коштів в листопаді = 310 802,95 грн!!!

Наші витрати:

 •  Ремонт трьох авто 401 осб, що працювали разом з 3 ошб та 77 дшб (Бахмутський напрямок) = 129 000,00
 •  Дизельний генератор для 25 дшб = 30 702,05
 •  Старлінк для 25 дшб = 18 000,00
 •  Шолом для бійця 25 дшб = 11 500,00
 •  Моноблок+приклад+ручка для снайперської гвинтівки (14 окремий полк) = 14 430,96
 •  Ремонт VW Touareg для 61 омбр + кузовний ремонт + перевзуття на зиму + паливо = 27 111,80
 •  Спальні зимові мішки для ЗСУ + палета мильно-рильних в подарунок = 26 000,00
 •  Рюкзаки для ЗСУ (штурмові та медичні) = 10 750,00
 •  Цвяхи, скоби і плівка для 36 бригади морської піхоти = 9500,00
 •  Паливо для волонтерських авто (наші + допомогли друзям з РестоВратора) = 8 749,03
 •  Ліки від застуди на передову для 128 ТРО Дніпро, підрозділ Serhii Nosach = 6 500,00
 •  Ліки в шпиталь = 2 150,00
 •  Форма для ЗСУ зимова для бійців під Бахмутом = 7 000,00
 •  Стрейч + скотч на гуманітарний склад = 1 300,00
 •  Послуги Нової Пошти = 2 638,00
 • Доплата за логістику фури з побутовою технікою і колесами з Німеччини = 4 108,00

 

Загалом витрачено: 309 439,84

Залишок на 1 грудня = 1 363,11 грн

Через те, що ще в перше чергу фінансовий звіт, я хочу подякувати нашим постійним донаторам, без яких багато чого не можливо було б реалізувати! Ви навіть не уявляєте як це підтримує хлопців, яким ми закриваємо збори! Вони відчувають реальну турботу і допомогу!

ДЯКУЄМО ЗА ПОСТІЙНУ УЧАСТЬ У ЗБОРАХ І ПІДТРИМКУ НАШОЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ КОМАНДИ НАШИМ ДРУЗЯМ:

Павел Король, Петр Вдовухин, Александр Божко, Юлия Максименко і її друзі, Natalia Rugland та Egil Rugland, Людмила Богдан, Тетяна Башол та її команда, Olena Sher, Anna Ericsson Romaniuk, Дмитро Шинкарчук, Константин Меркулов, Oleksandr Voloshanivskyi, Oleg Ukhin, Андрій Тимофєєв, Ирина Пидсуха, Masha Liashenko, Татьяна Зубаренко, Марина Савченко, Вячеслав Наумов, Татьяна Грушко, Snezhana Choon-Volokh, Анна Петрина, Сергей Семилетков, дмитро поліщук, Артем Боровлев, Наталья Сидоренко, Галина Рожкова, Alex Khitsyak, Александр Стародубов, Александр Чергикало, Olena Bazhan та Ігор Бажан, Oleg Konopatsky, Сергій Григорчук, Irina Pogrebnyak, Чорний Олег, Танюшка Нечитайленко, Alla Kasatka, Назарова Ірина, Anna Mubinova, Viktoriia Ustiuzhanina, Pavel Reznik, Андрей Кубрак, Marina Uditskaya, Тетяна Нікітіна, Мальвіна Дадикіна, Світлана Галицька, Іван Ільмеєв, Светлана Довженко, Игорь Федосеев, Анна Ільчук, Таня Воловик, Dmytro Kopylov, Александр Мороцкий, Zoryana Yakymiv, Михайло Дубінін, Ковбасюк Ірина, Volodymyr Glemba та багатьом-багатьом іншим!

Також хочеться відзначити події і людей, які в листопаді стосувались нашої команди та інших волонтерів і фондів, які постійно допомагають нам:

 •  Гуманітарний склад - це наш вулик, який постійно живе і куди постійно, щось приїзджає і звідки все їде. В жару і холод, без опалення і кондиціонерів працюють наші: Таня Левицкая, Валентин Лобунец, Тамара Лавренчук, Алексей Мельник, Оксана Шахматенко, наш друг Сергій "Марвел" та інші. А в один з дощових суботніх днів прекрасні Андрій Потійко, Оксана Блонда та Alina Imoshyna присвятили тому, щоб допомогти перебрати, відсортувати медицину та медичне приладдя.
 •  Проект "Поранені". Щотижня лікарні і шпиталі відвідують наші Наталія Матвеева, Таня Левицкая, Галина Філіпенко та інші дівчата. Тут завжди у нас працює велика команда, які готують, печуть, варять, купляють, дістають все для наших поранених героїв! Подяка Жанна Козак, Таня Ярема і Наталя Оріховська, Вера Можаровская, Iryna Nosalska , Tatyana Yakovenko , Людмила-Надія Черненко, Olha Naumenko, родина Владислав Кукса, Tetyana Başol , Mariya Köse, Віра Пузій, Alevtina Klimenko, Nadia Moyafamiliya. Дякуємо Vladimir Yermakov за такі необхідні пелюшки!

 

Для наших захисників з 30 ОМБр, спільно з Tiko FUND, а особливо, завдяки підтримці донорів, змогли передати:

Blau-Gelbes Kreuz e.V. - турнікети, кровоспинні бандажі, компресійні повʼязки, бетадин;

 • Алекс Тебенко - турнікети;
 • Легіт - перев’язочні матеріали, бинти, стерильні марлеві повʼязки, пластирі, еластичні бинти, бандажі.

 

Разом з Сергей Либер та Наталія Лібер придбали чергове авто для ЗСУ! Його очікують ще підготовчі роботи, але то вже нюанси. Головну справу зроблено!

За допомогу з пошуком та доставку автівки, ми знову дякуємо БО"БФ Безмежна Підтримка"

Волошин Роман придбав до цієї автівки - комплект шин, новий акумулятор, вимив її, і допоміг по дрібничкам технічним.

 

Неймовірно, як така тендітна дівчина рушить такі грандіозні задачі! Прекрасна робота від початку і до кінця, попри всі складнощі комунікації (вибач за це), величезні черги на кордоні, проблеми з оформленням документів і решту труднощів, гума і техніка вже в Україні!

Логістику з Німеччини оплатили наш фонд «ЛЕГІТ», спільно з БФ «Час майбутнього» та 14 тис волонтерка Ірина Гулій!

Це - 13 одиниць побутової техніки, (пральні машини, сушильні машини, холодильники, мікрохвильова піч, генератор) та 221 шт шин, шин з дисками, дисків.

 •  Смаколики для підрозділу Vitalii Postol. Звітуємо по програмі Nova Poshta Humanitarian! Не перестаємо дякувати вам за постійну підтримку! 

 

Наші хлопці завжди просять «… і щось смачненького, якщо можна»;)

Разом з нашими вже рідними волонтерами та прекрасними дівчатами з Жіночий рух "ЗА Майбутнє", передали зведеній тактичній групі «Адам»:

- сухпайки «гречана каша з мʼясом» - Vlad Kuksa;

- цукерки - @forfuture.women;

- печиво - дівчата з Тернополя, Таня Ярема та Наталя Оріховська;

- і бонуси від нас!

 •  Подяка Anton Maiier та його благодійному фонду "Слава Непереможній Нації" за надані нашим бійцям - двом генераторам, еко-флоу, фліскам, термобілизні та іншим цінним речам!
 •  Відправка всього теплого для 401 окремого стрілецького бату. Ще в минулому році Warszawski Front передав нам електричні обігрівачі для приміщень! Завдяки цій підтримці були закриті гострі запити військових на обігрів. Потім потреба спала, а передавати, щоб просто десь «лежало» такі речі не хочеться.
 •  16 палет корму для тварин - котів і собачок - було роздано остаточно в листопаді. Завдяки благодійному фонду з Іспанії ми змогли передати багато корму для покинутих тваринок, якими опікуються військові і різні волонтери. Наприклад, відправили корм на 25-ту бригаду. Військові приютили покинутих тварин. Вже і роди приймали, і вигодовують поповнення.
 •  Речі і смаколики для дітей з Дружківки. Самі військові проявили ініціативу і звернулись про допомогу для сімей з дітьми. Нажаль у людей немає можливості купувати одяг і інші речі, бо це поруч з фронтом і там працюють лише продуктові магазини. Передавали все особисто через військових з 401 осб.
 •  Закрили збір для 25 дшб. Тут подяка всім з нашої команди за організацію збору, за допомогу фінансово (бо трішки все ж не вистачило) та придбання старлінка, каски та дизельного генератора.
 •  Мавіки і Старлінки. Вже давно улюблені Волонтерське об'єднання Волонтерське об'єднання БФ "Співдружність-22" !!!

 

Наше знайомство почалось з того, що ми шукали старлінки для військових. І вже декілька разів БФ «Співдружність-22» безкоштовно забезпечили звʼязком наших захисників в самих гарячих точках!

Підтримуйте цю команду, а ми будемо брати приклад з вас!

 •  Пригнали АВТО. Всім хто доклав зусиль та допоміг нашим захисникам з придбанням та доставкою автомобіля - велика вдячність за донати, підтримку, витрачені зусилля, час і нервові клітини

Khrystyna Stotska - ти неймовірна!

БО"БФ Безмежна Підтримка" - за допомогу з пошуком і документами

Андрій Усач - раді приємному знайомству та захоплюєсь вашими зусиллями для нашої перемоги!

 •  Прикордонники отримали смаколики від Жіночого Руху. Наші красені прикордонники, Сталевый Кордон 15 ПКШР щиро вдячні за посилочки зі смаколиками, які ми передали завдяки підтримці Жіночий рух "ЗА Майбутнє", БО"БФ Безмежна Підтримка", Людмила Назарова та всім вам, хто підтримує нас!
 •  Передали хлопцям з 152 бригади трохи термобілизни та спальників. Організували, закупили та передали - @legit.charity @alex.kovtun80 @karina_bezhan @oksanivka
 •  В листопаді витрачено все для команди аеророзвідки Сергей Тихонюк. Друзі, хочу висловити подяку всім хто долучився до збору на обладнання для операторів Мавіків та FPV-дронів для підрозділу
 •  Допомога із сухпаями там, де було конче потрібно і ми встигли. Хлопці схопили коробки, розподілили й завіялися в тишу. Одне фото таки встигли "видрати", аби хоча б просто змогли подякувати нашу екстрену рятівницю Оксана Шахматенко , яка передала допомогу від Жіночий рух "ЗА Майбутнє".
 • Печиво з Тернополя, постійна подяка Таня Ярема і Наталя Оріховська та їх великій команді волонтерів, які без зупинок печуть смаколики для воїнів!
 •  Команда @legit.charity @alex.kovtun80 передала хлопцям те, що рятує життя — ліки! 128 бригада ТРО Дніпро, 233 батальйон, Рота РВП

 

Космічна ініціатива від благодійного фонду «Тіко» спільно з стоматологією KAZO:

https://instagram.com/mobile_dental_ukraine?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Основна мета проекту полягає в стоматологічному лікуванні наших військових. Команда проекту виїжджає у військові частини, за пару тижнів до відправки готують наших захисників до виїзду: роблять профілактику та лікують хлопцям зуби. За день обслуговують до 30 чоловік.

Також їздять і прифронтові території. Наразі планується поїздка в Купʼянськ.

Силами нашого благодійного фонду «Легіт» було передано розхідні матеріали

 • Дрон БОМБЕР + Дрони камікадзе. «Маленька пташка» в руках віртуозних пілотів здатна знищити купу ворожого брухту вартістю не на один мільйон доларів

 

Саме таку команда @legit.charity Карина Бежан передала хлопцям з 25-ї ОСБ

 •  30 пар теплих носків, жаропонижуючі відправили на 61 бригада 99 піхотний степовий полк
 •  Завезли з закордону дозиметричне обладнання і передали інституту, який проводить радіологічні дослідження в Україні

 

Всім причетним подяка! Працюємо далі!

Слава Україні! Слава ЗСУ!", - пише волонтер.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини