MENU

Поліція VS Водії: Розставляємо крапки над "і". Крапка друга. ВІДЕО

575 0

Судове медіа в Україні продовжує  серію відеосюжетів про актуальну проблему – взаємовідносини громадян та патрульної поліції, інформує UAINFO.org

Як зазначили журналісти, головна мета цих відео – спробувати підняти рівень спілкування та взаємної поваги між усіма учасниками дорожнього руху. .

Нагадаємо, у першому відео головний редактор ютуб каналу "Судове медіа в Україні" Олександр Ніжнік, як водій, розповідає про власний досвід спілкування з патрульними поліцейськими на дорозі, а саме про зупинку його авто представниками патрульної поліції.

У відео, яке ми пропонуємо переглянути сьогодні, "Судове медіа в Україні" власним прикладом шукає цивілізовані шляхи розв'язання питань,що виникають у ході спілкування патрульної поліції та водіїв. 

 

Олександр Ніжнік, очікуючи Рішення по скарзі на складену патрульною поліцією Постанову, вирішив не чекати листа, тим більше, що такі документи патрульна поліція надсилає "Укрпоштою", звичайним, не рекомендованим відправленням, а тому потім, вже у адміністративному процесі, може постати питання пропущення строків. Тож, на десятий день вирушив до Управління патрульної поліції міста Києва самостйно.

Після отримання рішення, Ніжнік зазначив, що поверхневий огляд рішення дає всі підстави вважати вказаний документ  відпискою. 

Насправді, у більшості коментарів під попереднім відеосюжетом наголошувалося саме на отриманні відписки від Управління:

Так само відбулося і в цьому випадку... Суть справи, як то кажуть, залишилася поза кадром.

"Судове медіа в Україні" провело короткий аналіз Рішення виключно по тексту: перші два абзаци - вступна частина, опис учасників та коротнкий опис події. Далі - майже сторінка з переліком нормативно-правових відомостей. І ось нарешті, у передостанньому абзаці – закріплення винувтості скаржника.

"Напевно, в цьому і полягає суть Рішення Управління Департаменту патрульної поліції, але ж у скарзі ставилися питання щодо правомірності зупинки транспортного засобу, питання правомірності перевірки документів, питання виконання процесуальних норм при розгляді справи, питання всебічного розгляду, питання виконання внутрішних наказів МВС, врешті-решт. Невже це все не є підставою для скасування постанови? В самому ж рішенні в частині, де "лікбез", є посилання на 251-шу статтю КУпАПу, що має коротку, але ємну назву "докази". От це, власне, і є суть, але ж у рішенні цю суть і оминули, не звернули увагу на головне. А тому таке рішення без вибаченнь з боу патрульної поліції саме і є відписка", – додав Ніжнік.  

У коментарях під відео підписники не дуже вірять у позитивний результат спілкування з поліцією: 

Тож, як запевняють у "Судовому медіа в Украні", вода камінь точить.  Далі буде...

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини