MENU

Демобілізація буде: які терміни служби передбачено в новому законопроєкті про мобілізацію

450 0

Демобілізація буде: які терміни служби передбачено в новому законопроєкті про мобілізацію

Законопроєкт від Кабміну про мобілізацію в Україні, який вже внесено до Верховної Ради, передбачає і демобілізацію. Уряд пропонує звільняти зі служби тих військовослужбовців, які прослужили безперервно 36 місяців.

Про це сказано у законопроєкті №10449. Щоправда, такий термін служби передбачено лише під час дії воєнного стану, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Окрім зазначених 36 місяців, також умовою для демобілізації є закінчення терміну контракту. Звільнення військовослужбовців здійснюватиметься у строки, визначені рішенням ставки Верховного головнокомандувача.

Також демобілізуватися зможуть військовослужбовці з інвалідністю (всіх груп) та звільнені з полону, а також у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів (у разі неможливості служби вищого офіцерського складу).

Окремо зазначається, що демобілізацію передбачено у разі обрання особи народним депутатом України (зокрема депутатом ВР від Криму) та у зв'язку з призначенням на посаду судді або в органи правосуддя (у Конституційний суд, у Вищу раду правосуддя, до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, у Службу дисциплінарних інспекторів тощо). Проте таких військовослужбовців демобілізують, якщо вони не виявлять бажання продовжити військову службу.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини