Українські каратисти здобули чотири медалі на кіпрському етапі Серії А

81 0

Дарʼя Єрвачова  чемпіонка Karate 1 Series A LARNACA 2024. Фото: Ukrainian Karate Federation

Чотири нагороди виграли представники України з другого етапу Серії А Karate 1, що проходив у місті Ларнака (Кіпр).

Як повідомляє Українська федерація карате, 16-18 лютого в місті Ларнака (Кіпр) пройшов другий етап Серії А Karate 1 WKF 2024, участь в якому взяло 946 атлетів з 83 країн світу. Україну представляли 52 спортсмени, інформує UAINFO.org.

19-річна Дарина Єрвачова, яка щойно на молодіжному Євро-2024 у Тбілісі була п’ятою, стала переможницею турніру. У фінальному двобої одеситка перемогла іспанку Індіру Дель Мар Зунігу Гарсію – 9:4. Це не лише яскравий успіх молодої спортсменки, а й історичне досягнення українського карате: Дарина стала сьомою представницею України, які здобували золото Серії А. Її попередники: Анжеліка Терлюга (4 рази), Станіслав Горуна (3), Георгій Піцул (2), Андрій Торошанко, Валерій Чоботар, Олександра Шолохова (по 1).

18-річний Георгій Піцул, який у жовтні минулого року саме в Ларнаці здобув своє перше золото Серії А, цього разу виборов бронзу. У вирішальній сутичці він здолав іранці Самана Едалаті – 6:4.

В одному з бронзових фіналів категорії -67 кг зійшлися одразу два українці – Давид Яновський та Валентин Найда. В українському дербі переміг 19-річний одесит – 4:1.

18-річний Даніїл також здобув бронзу, здолавши у медальному бою Деметріса Деметріадеса (Кіпр) – 4:1. Це перша медаль для України у категорії 84+кг на серіях А.