MENU

Має військовий квиток і пройшла ВЛК: травесті-діва Монро розкрила плани на випадок вручення повістки і служби в ЗСУ

827 0

Має військовий квиток і пройшла ВЛК: травесті-діва Монро розкрила плани на випадок вручення повістки і служби в ЗСУ

Українська блогерка та травесті-діва Монро багато років перебуває у процесі трансгендерного переходу, але через навчання на клінічного психолога, а згодом у Міжнародній Асоціації Проективних Методик, та повномасштабне вторгнення Росії їй довелося відвідати військомат через офіційну стать – чоловіка. Нині вона з усмішкою згадує ті події й у випадку мобілізації заявляє, що "пристосувалася б". 

У подкасті "Ночі Дівочі" зірка стверджує, що наважилася навідатися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки самостійно, але сильно переживалася за ставлення до себе через трансгендерність. Згодом її направили проходити Військово-лікарську комісію, та й туди вона йшла "як на розстріл", інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA

"У мене є документи, військовий квиток. Пройшла ВЛК. Сама прийшла [у ТЦК]. Направили на ВЛК. Прийшла о 9 ранку з аналізами. Пройшла ВЛК одну, другу. Йшла я як на розстріл. Мені потрібен був документ, тому що я вступила навчатися. З моїм діагнозом у мене відстрочка", – повідомила вона.

 

Монро зізнається, рішення навідатися до військомату було важким для неї – довелося користуватися послугами юриста. Утім, щоб отримати свої документи, була готова на все.

"Мені складно про це говорити. У мене був старий-старий документ. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила закрити це питання. Я прогуглила все, консультувалася з юристами. Я розуміла, що це або буде відстрочка, або буде "вилучено". Мені потрібен був документ, я була готова на все", – розповіла зірка.

Вона розповіла, що на вручену повістку реагуватиме "адекватно", але зазначила, що має відстрочку. Утім, якщо її мобілізують до лав Збройних Сил України, до війська "пристосувалася б", про що розповіла блогерка вже за кадром.

У підлітковому віці Монро потерпала від наклепів через своє несприйняття чоловічого тіла, тому очікувала, що пройти військову комісію буде морально складно. 

"Я очікувала поглядів. Це ж усі мої травми й страхи з дитинства, з підліткового віку. Для мене найжахливіше було перебувати в приміщенні, де велика кількість гетеросексуальних чоловіків. І от я з пакетом документів прийшла. Але ніхто мені жодного слова не сказав, хто впізнавав, просили фото. Я не усвідомлюю до кінця ступінь народної любові. І це для мене було просто до сліз. Всі хотіли допомогти", – пригадує Монро.

Ще одним чоловічим аспектом, якого зірка не може позбутися, є паспорт, який вона змінила через досягнення 45 років. У правовому полі Монро чоловічої статі, але, маючи нагоду, своє прізвище вона змінила з Федяєва на Монро. Утім, по-батькові зобов'язане залишитися незмінним – Петрович.

"Монро. Усе. Це прізвище. Це додає впевненості. Чому я цього не зробила раніше, не розумію. Я жила в жаху", – розповіла вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини