MENU

Що таке віагра, скільки діє та як приймати

1188 0

На початку віагра застосовувалась передусім для лікування гіпертонії та стенокардії. Однак в процесі клінічних випробувань виявилось, що вона має побічну дію — здатність викликати ерекцію. І в цьому плані віагра набагато ефективніша, ніж у попередньому. Невдовзі її затвердили як ліки від еректильної дисфункції (імпотенції). А зараз, коли можна замовити ліки онлайн з доставкою, “віагра” часто використовується як назва препаратів для підвищення потенції. Саме тому ми вирішили розповісти, що таке віагра, як вона працює та як її приймати.

Що таке віагра, скільки діє та як приймати

Що таке віагра

В сухому залишку, віагра — це торгова назва препарату, який спрямований на повернення статевого потягу, відновлення потенції, зміцнення ерекції та збільшення тривалості статевого акту. Таким чином, він допомагає людям якомога довше отримувати задоволення від інтимного життя. При цьому цей засіб є клінічно перевіреним, але призначатись він може лише після консультації з лікарем. Позаяк має низку рекомендацій та побічних дій, які необхідно враховувати. Зокрема, при вживанні чоловічої віагри може виникати тимчасовий головний біль, почервоніння обличчя, погіршення зору тощо.

Діюча речовина віагри — силденафіл. ВІн сприяє розширенню кровоносних судин, завдяки чому збільшується кровопостачання до пенісу та принагідно покращується ерекція. Також силденафіл здатен подовжувати тривалість сексу шляхом стримування еякуляції. Крім лікування еректильної дисфункції, ця речовина може бути корисною для лікування легеневої гіпертензії.

Препарати для підвищення потенції, як віагра, вживають винятково чоловіки. Разом з тим існують засоби які називають в аптеках жіночою віагрою. Насамперед вони призначені для того, щоб відновити відсутній сексуальний потяг. Перед їх застосуванням теж слід проконсультуватись з урологом. Адже розлад сексуального збудження у жінок може мати різні причини, вирішити які можна не лише за допомогою ліків.

Скільки діє віагра

Тут варто зауважити, що чоловіча віагра — це засіб, який наділяє суперсилами. Передусім це стимулятор, завдання якого — запустити природні/фізіологічні процеси. Відповідно, без злагодженої роботи з сексуальною стимуляцією від партнера це всього-на-всього засіб, який розширює судини та викликає ерекцію.

Щодо запитання “Скільки діє віагра?”, то все індивідуально. Позаяк у кожного чоловіка різний рівень тестостерону — гормону, який відповідальний за статеве збудження. Також на тривалість дії впливають і інші фактори, такі як: 

  • вік,
  • загальний стан здоровʼя,
  • наявність супутніх хвороб,
  • взаємодія з іншими медикаментами,
  • споживання їжі (також алкоголю) перед прийомом чоловічої віагри тощо.

Для підсилення ефекту препарат краще вживати натщесерце. Робити це слід за 30-60 хвилин до статевого акту. Оскільки зазвичай саме в цей час препарат максимально розповсюджується в організмі та починає диктувати йому свої умови.

Тривалість дії віагри також варіюється. В середньому ефект триває від 4 до 6 годин. У окремих чоловіків цей термін може досягати 8 годин і навіть більше. Разом з тим у деяких цей показник може бути коротшим, порівняно з іншими. Ще один аспект питання “Скільки діє віагра для чоловіків?” — період, коли повністю припиняється її вплив на організм. Це відбувається впродовж 20-24 годин після вживання.

Як приймати віагру

Вплив віагри індивідуальний для кожного чоловіка. Тому необхідна доза розраховується урологом на основі ваших показників, особливостей організму, протипоказань та можливих побічних дій. Як правило, рекомендований початковий обсяг чоловічої віагри становить 50 мг. Саме з цієї причини традиційно 1 таблетка = 50 мг, і містить позначку “VGR 50”. Після пробного запуску обʼєм може бути зменшено або збільшено, залежно від ефективності та толерантності засобу. Цим продиктована наявність таблеток з позначками “VGR 25” та “VGR 100”.

Заразом максимально допустима рекомендована доза — 100 мг. При цьому вживати цей стимулятор необхідно не частіше 1 разу на добу. Віагра традиційно випускається в таблетках блакитного кольору, які вкриті оболонкою. Відповідно, вживається вона лише перорально. Під час вживання важливо дотримуватись усіх рекомендацій лікаря (а також інструкцій в упаковці) і у разі потреби — звертатись до нього за консультацією.

Звісно, крім героїні цієї статті, існують й інші препарати для підвищення потенції. Вони можуть відрізнятись тривалістю дії, діючою речовиною, поєднанням речовин для ліпшої взаємодії тощо. Їх вибір має узгоджуватись з лікарем, а вживання відбуватись під його наглядом.

Будьте здорові та насолоджуйтесь життям у повному обсязі!

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини