MENU

Що включає послуга "квартирний переїзд"?

239 0

Що включає послуга "квартирний переїзд"?

Квартирний переїзд… Як багато суму криється в цій фразі. Особливо для тих, хто востаннє здійснював щось подібне в 90-ті або 2000-ні роки. Це словосполучення завжди означало вбитий день і зіпсовані нерви. Сьогодні подібні поневіряння – не більше ніж спогади минулого. Квартирний переїзд зразка 2024 року – це сучасна організаційно-транспортна послуга, яку може замовити кожний, кому потрібно перевезти своє майно в іншу квартиру. Все це робиться одним виконавцем, який має для здійснення всіх робіт (вантаження + перевезення) все необхідне.

Куди звертатися щодо квартирного переїзду?

Компанія, яка надає послугу «квартирний переїзд», працює за принципом генерального підрядника, якщо можна так висловитися. Вам не потрібно звати на підмогу сусідів та всіх ваших родичів, псувати їм вихідний день, при цьому окремо шукати транспорт для перевезення.

Сьогодні достатньо звернутися до відомої компанії CarGoo, яка займається вантажними перевезеннями, в тому числі надає таку послугу як квартирний переїзд. Замовити послугу можна через мобільний застосунок або за контактами на сайті. Вартість послуги залежить від кілометражу, кількості речей і швидкості подачі ТЗ.

Подібні заходи краще за все довіряти відомим виконавцям, які мають гарні рекомендації серед людей та достатні можливості для виконання робіт, пов’язаних саме з квартирними перевезеннями. Звертатися до перевізника-ноунейма є певним ризиком.

Які послуги можна замовити в рамках квартирного переїзду?

Квартирними переїздами займаються вантажні таксі. Наразі ринок переповнений подібними компаніями, де кожна пропонує свої умови, тарифи та особливості виконання робіт. Узагальнено є 3 формати надання цієї послуги.

Види квартирного переїзду:

  • малий – перевезення особистих речей (для цього достатньо замовити авто з фургоном вантажністю 0,8-1,2 т.);
  • середній – перевезення меблів (рекомендовано використовувати транспортний засіб з довгим кузовом і гідробортом);
  • великий – переїзд в інше місто (краще за все замовляти високі вантажні автомобілі з довжиною кузова 6 м.).

Зазвичай бригада вантажників складається з 3-4 осіб. Цього достатньо для швидкого перенесення меблів з квартири і розвантаження транспортного засобу по приїзді, навіть за умови повного завантаження високого вантажного автомобіля.

Крім того, можна замовити перевезення окремих груп меблів та речей, таких як: офісні меблі, будматеріали, пральна машина, холодильник, диван, шафа, особисті речі, піаніно – за окремим визначеним тарифом та заздалегідь підібраним для цього типом авто.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини