MENU

"Україна – це Росія": в ISW проаналізували заяви Медведєва та назвали страшні цілі РФ

891 0

"Україна – це Росія": в ISW проаналізували заяви Медведєва та назвали страшні цілі РФ

Заяви заступника голови Ради безпеки Росії Дмитра Медведєва свідчать, що максималістські територіальні цілі Кремля залишаються незмінними від початку повномасштабної війни проти України. Навіть після гіпотетичного врегулювання війни шляхом переговорів це може бути тимчасовим і держава може потрапляти в майбутньому під напади РФ.

Таку оцінку дали аналітики Інституту вивчення війни (ISW), інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв пропагував широкі територіальні цілі РФ, які поширюються вглиб території України. Так, 4 березня Медведєв прочитав лекцію під назвою "Географічні та стратегічні кордони" на Російському всесвітньому молодіжному фестивалі. Це організований Кремлем захід, із відвідувачами з понад 100 іноземних держав. Під час заходу Медведєв заявив, що "Україна – це, звичайно, Росія".

На сьогодні під окупацією російських військ перебуває лівий берег Херсонської області, але Медведєв визначив усі території на лівому березі річки Дніпро та багато територій на правому березі як "невід’ємні" частини російських "стратегічних історичних кордонів".

Мапа Медведєва свідчить, що Кремль не змінив територіальні цілі від початку війни

Російські окупанти наразі не займають жодної території на правобережжі Україні. Заступник голови Радбезу РФ говорив на тлі гіпотетичної англомовної мапи Східної Європи, яку він спочатку опублікував у своєму Telegram-каналі в липні 2022 року. На мапі зображені частини заходу України під контролем Угорщини, Польщі та Румунії. Це сприяє нещодавно відновленому кремлівському наративу про те, що східноєвропейські країни мають "територіальні суперечки" на заході України. Такі наративи спрямовані на те, щоб зіпсувати відносини України з її західними сусідами.

На мапі також показано, що Україна існує як окрема держава лише в межах Київської області, а решта сучасної української території позначена як частина Росії – далеко за межами територій, які зараз захоплені ворожими військами, і чотирьох областей, які РФ незаконно окупувала.

"Той факт, що Медведєв повторно використав мапу 2022 року, підкреслює, що максималістські територіальні цілі Кремля залишаються незмінними від початку війни", – зазначили в ISW.

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини