MENU

Христина Соловій заявила, що на руках Маші Єфросиніної та інших зірок "кров українців": ведуча назвала її аутсайдеркою і згадала про "Океан Ельзи"

955 0

Христина Соловій заявила, що на руках Маші Єфросиніної та інших зірок "кров українців": ведуча назвала її аутсайдеркою і згадала про "Океан Ельзи"

Під час інтервʼю української ведучої Марії Єфросиніної зі співачкою Христиною Соловій трапилася суперечка через мовне питання. Виконавиця в досить категоричній манері звинуватила співрозмовницю та подібних їй артистів, які розмовляли чи виступали російською для росіян, у будівництві "мостів" між культурами. Мовляв, через це на них є кров українців.

У відповідь інтервʼюерка, ледь стримуючи злість, назвала зірку "аутсайдеркою" через її відмову співати російською багато років тому. Згадали під час перепалки на YouTube навіть "Океан Ельзи". Цікаво, що посеред сварки розмову перервали та перейшли до іншого блоку запитань, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

"Ми дуже толерантні зі своїми людьми, особливо з тими, хто колись помилився. Навіть з тобою. Згадай, як на тебе наїхала Емма за українську мову. Зараз ти щебечеш зі мною українською", – дорікнула ведучій артистка, чим вивела її з рівноваги.

Єфросиніна спробувала запевнити співрозмовницю, що вона та інші знаменитості лише задовольняли запит аудиторії, тоді як Христина Соловій через принципову позицію "стала аутсайдеркою" на багато років.

"Усі мають відповідати за за те, що вони будували культурні мости між Росією та Україною, за те, що вони намагалися сидіти на двох стільцях, і за те, що вони розмивали кордони. Вони всі за це відповідальні. В них на руках, на серці і на душі завжди буде кров. Я так вважаю. Хочеш мені заперечити? Я готова тебе вислухати", – сказала Христина Соловій.

Її співрозмовниця категорично відмовилася сприймати слова співачки, називаючи їх надто категоричними і неправдивими.

"Це розмова дуже важка. Ти говориш зараз оціночно про цілий період, про цілу епоху 30 років формування країни. Все, що на називалося мистецтвом, культурою, музикою, телебаченням, шоу-бізнесом, вся ця конструкція будувалася на запиті авдиторії. Я відповідаю на твоє звинувачення публічних людей в тому, що на їхніх руках всіх кров, бо вони вибудували  цей шлях. Це не так", – висловилася Єфросиніна.

Вона також заявила, що український гурт "Океан Ельзи", який ніколи не співав російською, завдячує популярності, зокрема, і концертам у РФ.

"Я застала період, коли дуже багато артистів з першої ланки намагалися співати українською. Ніхто не приходив на їхні концерти. Коли ти сказала: "До Кароль з Пономарьовим не піду, тому що там російська". І ти одразу одразу стала аутсайдеркою на 10 років. На 10 років, Христино! Той самий "Океан Ельзи" став популярний після того, як стадіони в Росії збирав. Ти ж не можеш казати, що на руках людини, яка тобі допомогла, кров всіх українців. Це трохи категоричні речі", – наголосила інтервʼюерка.

Артистки продовжили сперечатися щодо того, коли потрібно було зректися російської мови та культури: до вторгнення чи після. Кожна з них залишилася при своїй думці, адже Христина Соловій з дитинства була "навчена ненавидіти росіян", а Маша Єфросиніна впевнена, що молодь без війни зреклася б російської мови через 5-10 років.

Після емоційної промови артистка поплескала ведучій, але вона сприйняла це за іронію та назвала заяви гості "лицемірними". Зрештою сварка продовжилася, однак закінчення вирізали з відео.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини