MENU

Удари дронів по російських НПЗ піднімають цікаві питання, – Defence Express

1414 0

Удари дронів по російських НПЗ піднімають цікаві питання, – Defence Express

Планувальники ударів не ставили завдання знищити ці НПЗ дотла, але паралізувати хоч на якийсь час виробничий процес.

Українські дрони продовжують вціляти у російські НПЗ майже за 1000 км вглиб російської території. Так, зранку наші дрони-камікадзе уразили одразу два російські нафтопереробні заводи в Самарській області РФ, і це за мінімум 900 кілометрів від державного кордону України.

Як зазначають у Defence Express, проаналізувавши останні удари українських дронів, можна зробити деякі попередні підсумки з поточної кампанії ударів по російським НПЗ, і заодно акцентувати на деяких питаннях, які порушують ці атаки, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Безпілотники атакували два НПЗ у Самарській області: виникли потужні пожежі. ВІДЕО

Так, за останній час було загалом зафіксовано ураження 12 російських НПЗ.

"При цьому, зважаючи на масштаб кожного із цих виробництв, очевидно планувальниками ударів навіть не ставилось завдання знищити ці НПЗ прямо дотла, але таки паралізувати хоч на якийсь час виробничий процес. Що і досягалось влучаннями саме у вакуумні установки для переробки нафти, котрі є по суті великими "колонами" висотою в кілька десятків метрів та діаметром в кілька метрів", - зазначають експерти.

Локалізація влучання по НПЗ в Сизрані 16 березня 2024 року, наводить НІП "Тиск"

Однак всі ці успішні атаки піднімають кілька цікавих  питань щодо механіки таких ударів, відповідь на які ми навряд чи отримаємо найближчим часом, зазначають експерти.

Зокрема, завдяки яким технологічним рішенням вдається забезпечувати настільки гарну точність влучання наших безпілотників по російським НПЗ, особливо на настільки великій дистанції.

Читайте також: Атаки на російські НПЗ: як це вже спричинило паніку на біржі та вдарить по російській економіці й армії

Крім того, також виникає питання про технологічні рішення, які допомагають українським дронам подолати своєрідний "пояс" із систем РЕБ шириною кілька десятків км на кордоні з РФ, про що раніше писали західні ЗМІ.

Крім того, постає питання, якими прийомами вдається ввести в оману російську ППО так, щоб забезпечити її прорив нашими безпілотниками, задаються питанням експерти, відзначаючи, що  якщо росіяни можуть собі дозволити тримати далеко за лінією фронту навіть ударні вертольоти Ми-28 та Ми-24 для "полювання" на українські БПЛА, то навряд чи у ворога стоїть проблема із кількістю засобів протиповітряної оборони. Але точно є проблема з організацією їх роботи.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини