MENU

Алкоголь: збуджує чи гальмує сексуальне життя

669 0

Алкоголь: збуджує чи гальмує сексуальне життя

Лікарка-гінекологиня Наталя Наумчук розповіла про те, як алкоголь впливає на організм, зокрема на сексуальну функцію, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

Алкоголь сприяє збільшенню збудження через стимуляцію синтезу статевих гормонів: естрогену в жінок та тестостерону в чоловіків. 

Однак, вона підкреслила, що дозування відіграє важливу роль. Велика кількість алкоголю може призвести до гальмування центральної нервової системи, що може призвести до засинання.

Лікарка також зазначила, що алкоголь може зробити людину більш розкутою та піддатливою, але це стосується переважно невеликих доз і не дуже міцних напоїв. Занадто велика кількість алкоголю може призвести до синдрому тривожного очікування сексуальної невдачі у чоловіків та дисфункцій вагінізму та складностей у відчутті збудження у жінок.

Гінекологиня також згадала про феномен "пивних окулярів", коли під впливом алкоголю людина може відчувати сексуальний потяг до осіб, які без алкогольного сп'яніння не здавалися б привабливими.

Алкоголь має складний вплив на сексуальну функцію та задоволення. Він може сприяти збудженню у невеликих дозах, але занадто велика кількість може призвести до гальмування та сексуальних дисфункцій. Необхідно пам'ятати про здоровий розумний підхід до вживання алкоголю та його впливу на організм.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини