MENU

Для українців по-новому нараховуватимуть субсидію та виплати від ООН: що зміниться

530 0

Для українців по-новому нараховуватимуть субсидію та виплати від ООН: що зміниться

В Україні планують по-новому надавати громадянам житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, а також виплати додаткової грошової допомоги.

Про зміни йдеться у проєкті постанови Кабінету міністрів Україну, інформує UAINFO.org з посиланням на Федерацію профспілок України (ФПУ).

Як зміняться правила призначення житлових субсидій

Пропонується, зокрема, що право на житлову субсидію втратять домогосподарства, члени яких перебувають за кордоном понад 60 днів. Також допомогу не нараховуватимуть на банківські картки, якщо ними тривалий час не користувалися, або ж особа не пройшла ідентифікацію в банку.

Водночас житлова субсидія призначатиметься навіть при існуючій заборгованості з 24 лютого 2022 року. Влада враховуватиме пошкодження нерухомого майна споживача внаслідок воєнних (бойових) дій, якщо споживач проінформує про це виконавця комунальної послуги.

Читайте також: Більш ніж половина пенсіонерів отримують менш як 4 тис. грн, проте "елітна" категорія має по 200 тис. грн пенсії: хто вони

До того ж уряд хоче, аби пільги для індивідуального опалення житла на подвійний розмір нормативної опалюваної площі отримували ветерани війни та жертви нацистських переслідувань. Але пільги надаватимуться за умови, що у житловому приміщенні зареєстроване місце проживання працездатних осіб, які фактично не проживають за місцем реєстрації.

У документі йдеться про те, що саме Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) запропонувала українському Міністерству соціальної політики змінити правила виплат грошової допомоги. Йдеться про уточнення положень постанови Кабміну "Про реалізацію спільного із Всесвітньою продовольчою програмою Організації об’єднаних націй проєкту стосовно додаткових заходів".

Виплати від ВПП ООН: які зміни відбудуться

Так, передбачається, що ВПП ООН отримає можливість обирати категорії отримувачів соціальної допомоги, а також території України, на які поширюватиметься додаткова фінансова підтримка. При цьому надання виплат залежатиме від фінансових можливостей організації.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини