"У нас багато тем": Шольц заявив, що обговорить із Сі Цзіньпіном встановлення "справедливого миру" в Україні
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц розпочав свою триденну поїздку до Китаю. Очікується, що він також зустрінеться з лідером КНР Сі Цзіньпіном, і вони обговорять, серед іншого, встановлення "справедливого миру" в Україні.
Відносини Китаю з Росією є темою обговорення. Про це повідомляє MDR.DE та прес-служба Шольца, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org
"Моя зустріч із президентом Сі також буде присвячена тому, як ми можемо зробити більший внесок у справедливий мир в Україні. Добре, що після мого останнього візиту до Китаю між нашими урядами відбувся інтенсивний обмін думками. У нас багато тем", – зазначив канцлер ФРН.
Так, першою зупинкою для Шольца та його делегації став мегаполіс Чунцін, найбільше місто світу з населенням 32 мільйонів людей.
Очікується, що у вівторок він візьме участь у політичних переговорах у Пекіні з президентом Сі Цзіньпіном та прем'єр-міністром Лі Цяном. Політики із коаліції "Світлофор" закликали його також зайнятися конфліктними питаннями, такими як підтримка Китаєм російських озброєнь у війні проти України.
Читайте також: Шольц назвав причину непоставок Taurus Україні: ця версія відрізняється від попередніх заяв
Шольц вилетів із Берліна у суботу до Китаю на урядовому літаку у супроводі великої бізнес-делегації. Серед приблизно дюжини топ-менеджерів Німеччини є керівники BMW та Mercedes-Benz, а також хімічна компанія BASF.
Міністр сільського господарства Джем Оздемір, міністр транспорту Фолькер Віссінґ та міністр довкілля Штеффі Лемке також прилетіли до Пекіна.
Це друга поїздка канцлера до Китаю з моменту вступу на посаду у грудні 2021 року. Його візит у листопаді 2022 року тривав лише один день під час пандемії коронавірусу.
Нагадаємо, візит Шольца стане найдовшою закордонною поїздкою канцлера до однієї країни з моменту його вступу на посаду канцлера у грудні 2021 року. Триденна програма включає зустріч із Сі Цзіньпіном. Основні теми – економіка, російсько-українська війна та ситуація навколо Тайваню.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки