MENU

Держава не тягне: Шмигаль заявив про відмову України від пострадянської моделі соціальної політики

961 0

Держава не тягне: Шмигаль заявив про відмову України від пострадянської моделі соціальної політики

Україна відмовляється від пострадянської "патерналістської" моделі соціальної політики. Замість неї буде нова, більш європейська модель, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на відкритті Міжнародного саміту міністрів соціальної політики у Києві.

За його словами, в новій моделі соціальна політика починатиметься із соціальної послуги, і лише в разі потреби доповнюватиметься адресною соціальною виплатою. Шмигаль називає це європейським підходом, інформує UAINFO.org з посиланням на урядову прес-службу.

"Війна завжди загострює соціальні питання. Кількість людей, які потребують підтримки, зросла і, на жаль, продовжує зростати. І стара пострадянська модель не може реагувати адекватно. Саме тому ми створюємо принципово нову систему. В її основі принцип — формування спроможності замість залежності", — наголосив Шмгаль

Зокрема, уряд створюватиме стимули для повернення людей до економічної активності. При цьому підтримку матимуть ті, хто її дійсно потребує.

"Цифровізація, адресність, універсальність, справедливість, безбар’єрність — це головні елементи нашої соціальної політики", — наголосив прем’єр.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини