MENU

Переваги імплантації зубів

516 0

Переваги імплантації зубів

Втрата молочного зуба в дитячому віці сприймається, як сигнал до дорослішання. У дорослому віці втрата зуба – це маленька катастрофа. Проте, дана стаття точно може заспокоїти будь-кого, у кого є потреба у заміні нездорових зубів або боротьби з частковою адентією.

Беззаперечними перевагами імплантації зубів у Києві є естетична складова та повноцінна заміна штучним зубом усіх функціональних характеристик. Людина, яка має один або декілька імплантів не відчуває абсолютно ніяких дискомфортних відчуттів при споживанні їжі. Крім цих вагомих переваг існує також низка інших сильних сторін у імплантації зубів:

  • уникнення атрофії щелепи та кісток, що можуть стати неминучими після втрати рідних зубів;

  • довговічність;

  • простий процес встановлення;

  • швидке приживлення;

  • збереження сусідніх зубів;

  • елементарний догляд.

Після прочитаного можуть виникнути додаткові питання, наприклад: “Як довго можна носити імпланти?”. В залежності від типу імпланту, який ви оберете разом зі своїм хірургом та методики інтеграції імпланту, термін служби загалом коливається від 10 років до довічного використання. Тут також важить спосіб життя пацієнта, стан здоров’я та звичка догляду за ротовою порожниною.

Штучний зуб – це титановий імплант, який вживлюється в кісткову тканину, має у складі абатмент та коронку. Усі ці комплектуючі можуть бути тимчасові, коронки – виготовлені з різних матеріалів. Інколи пацієнти, начитавшись різних матеріалів в інтернеті, не розуміють чому імпланти такі дорогі. Відповідь криється у неправильно поставленому запиті, адже пацієнт може обрати доступні варіанти матеріалів та способу імплантації. Усі ці нюанси напряму впливають на вартість послуг у стоматологічній клініці.

Після самої операції починається процес заживлення, який може тривати від 1 до 6 місяців. Все буде залежати від ситуації та обсягу роботи хірурга. Лікар назначить черговість профілактичних оглядів і детально розповість що не можна після імплантації зубів їсти, пити та робити зі своєю щелепою.

Якщо у вас досі існує якийсь панічний страх перед такою операцією і ви надивились зайвих відео або фото в інтернеті, потрібно просто записатись на первинну консультацію в клініку. На першому огляді вам абсолютно точно не будуть нічого робити, крім поверхневої перевірки та рентгенологічних знімків. Спеціаліст, який вас оглядатиме, повідомить скільки болить після імплантації зубів і як знати, що імплант не прижився.

Хороша клініка, якісна співпраця пацієнта і стоматолога, професійне обстеження та грамотно створений план робіт – запорука успіху у будь-якому процесі. Особливо це стосується всього, що напряму впливає на стан здоров’я та зовнішній вигляд.

Клініка Bilobrov у Києві має бездоганну репутацію та інноваційні підходи на усіх етапах роботи. Це варто перевірити особисто!

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини