Вживання авокадо може знизити ризик діабету для жінок, – дослідження
Авокадо може стати вашим вибором до сніданку завдяки його кремовій текстурі та документально підтвердженій користі для здоров’я серця. Тепер нові дослідження показали, що ця популярна їжа може знизити ризик діабету, передає NV, інформує UAINFO.org.
Перехресне дослідження, опубліковане в Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics, вивчало зв’язок між споживанням авокадо та діабетом у дорослих. Було вивчено велику вибірку з понад 28 000 дорослих різного віку, включених до Мексиканського національного дослідження здоров’я та харчування. Вчені виявили, що порівняно з тими, хто не вживав авокадо, жінки, які споживали його, мали менший ризик діабету.
Авокадо може стати вашим вибором до сніданку завдяки його кремовій текстурі та документально підтвердженій користі для здоров’я серця. Тепер нові дослідження показали, що ця популярна їжа може знизити ризик діабету.
Перехресне дослідження, опубліковане в Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics, вивчало зв’язок між споживанням авокадо та діабетом у дорослих. Було вивчено велику вибірку з понад 28 000 дорослих різного віку, включених до Мексиканського національного дослідження здоров’я та харчування. Вчені виявили, що порівняно з тими, хто не вживав авокадо, жінки, які споживали його, мали менший ризик діабету.
Читайте також: Універсальний овоч. Вчені назвали найкорисніший продукт харчування
Враховуючи те, що ми знаємо про поживну цінність авокадо — воно містить хороші ненасичені жири, хороше джерело клітковини, а також безліч вітамінів, мінералів і фітонутрієнтів, не дивно, що воно має вплив на рівень цукру в крові.
По-перше, вони багаті клітковиною. Це допомагає контролювати рівень цукру в крові та насичення. Оскільки клітковина проходить через травну систему, вона уповільнює травлення, що робить дві речі: змушує нас почуватися ситими довше, а також запобігає швидкому зростанню рівня глюкози в крові після їжі.
По-друге, в авокадо багато ненасичених жирів. Як і клітковина, жир уповільнює травлення, що може сприяти контролю рівня цукру в крові та відчуттю ситості. Іншим важливим аспектом дуету ненасичених жирів і клітковини є те, що обидві ці поживні речовини підтримують здоров’я серця.
Цукровий діабет і серцеві захворювання тісно пов’язані, оскільки фактори ризику подібні. Авокадо є корисною для серця їжею, а ненасичені жири та клітковина можуть допомогти підтримувати здоровий рівень холестерину та знизити ризик серцевих захворювань.
Нарешті, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що авокадо насправді є фруктами. Здорова схема харчування, яка складається переважно з рослинної їжі, включаючи фрукти та овочі, пов’язана зі зниженим ризиком діабету 2 типу та серцево-судинних захворювань.
Важливо також визнати, що, на відміну від більшості інших фруктів, авокадо не містить природних цукрів і не впливає на глікемічну відповідь.
Дослідники вказують, що різниця в результатах у чоловіків і жінок може бути пов’язана з різним способом життя. Крім того, гормональні відмінності можуть сприяти різному впливу авокадо на метаболічний процес. У дослідженні було більше чоловіків (~38%), ніж жінок (~12%), і куріння може збільшити ризик розвитку діабету.
Читайте також: Кардіолог назвав фрукти та ягоди, які сприятливо впливають на кров’яний тиск
Прості способи включити більше авокадо у свій раціон
Якщо результати цього дослідження надихнули вас споживати більше авокадо, скористайтеся цими порадами.
Один зі способів включити більше авокадо у свій раціон — замінити майонез або масло на бутерброді на вершковий, багатий поживними речовинами авокадо. Ви також можете замінити куплені в магазині заправки для салатів домашньою з авокадо. Просто з'єднайте авокадо, лимонний сік, оливкову олію та трави.
Замість того, щоб обрати сметану чи сир, використовуйте нарізане авокадо, щоб додати кремовості та смаку буріто чи салатам. Цей фрукт також є чудовим доповненням до смузі та навіть десертів.
Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки