MENU

Чи готові росіяни повернути Україні території та закінчити війну: результат опитування

1198 0

Чи готові росіяни повернути Україні території та закінчити війну: результат опитування

Війну, яку Російська Федерація веде проти України, підтримує більшість росіян.

У квітні проведено всеросійське опитування, яке повторило експеримент піврічної давності. За допомогою генератора випадкових чисел респонденти були поділені на дві рівні групи, кожній з яких ставили запитання в одному з двох формулювань, інформує UAINFO.org з посиланням на Левада-Центр.

Експеримент показав, що більшість опитаних (71%) підтримали б рішення Володимира Путіна, якби "цього тижня" він вирішив припинити війну (у жовтні 2023 року - 70%). Однак, якби Путін вирішив припинити конфлікт за умови повернення окупованих територій, то в цьому разі його рішення підтримали б менше третини росіян (30%, у жовтні 2023 року - 34%).

За півтора року практично не змінилися уявлення росіян про те, наскільки поширені їхні власні погляди на "спецоперацію" серед населення загалом. Так, більше половини опитаних (57%, у серпні 2022 року - 54%) вважають, що більшість дотримується тих самих поглядів на війну, що й вони. Чверть респондентів вважають, що їхні погляди поділяє половина росіян, і тільки 5% впевнені, що більшість інших жителів РФ дотримуються протилежних поглядів.

Читайте також: Майже 5 тисяч в'язнів погодилися піти на фронт в обмін на звільнення, - Мін'юст

"Привертає до себе увагу наступна невідповідність у поглядах - хоча ідею продовження військових дії підтримує менша частина росіян, три чверті з них вважають, що більшість населення дотримується тієї ж думки (що не відповідає результатам опитування). Серед респондентів, які не підтримують дії ЗС РФ, до третини (35%) також вважають, що більшість населення країни думає так само (що не відповідає отриманим результатам)", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що загальноросійське опитування Левада-центру проведено 18-24 квітня 2024 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення обсягом 1603 особи віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини