MENU

Як працюють букмекерські контори України

80 0

Легальні букмекерські контори України: принцип роботи

Починаючи з 2021 року букмекерські контори отримали легальний статус в Україні. Сьогодні існують професійні експертні рейтинги від спеціалізованих видань, де збирають кращі бренди. Наразі на ринку ставок на спорт в нашій країні діють три ліцензійних БК: Vbet, Favbet та GGBet. У чому їх різниця та як взагалі працюють букмекерські контори? Відповідь на ці питання – у матеріалі.

Сучасні букмекери України

Не дивлячись на те, що кожна букмекерська контора намагається максимально відрізнити себе від конкурентів, всі вони працюють за схожою схемою:

  • БК пропонують свою лінію ставок (коефіцієнти) на той чи інший матч або подію.

  • Гравці обирають результат, який вважають виграшним, та роблять ставку.

  • Якщо ставка зіграє, користувачі отримують виграш (сума ставки х коефіцієнт), якщо не зіграє, то ставку забирає собі букмекер.

За таким принципом працюють не лише українські букмекерські контори, а й усі відомі міжнародні оператори ставок.

Варто відзначити, що з боку БК розрахунок коефіцієнтів проводить ціла команда висококваліфікованих спеціалістів з математики, статистики та теорії вірогідності. Тож букмекер має перевагу перед гравцями.

Також усі сучасні контори дозволяють не лише робити ставки перед початком матчу чи події, а й безпосередньо по ходу гри. Такі ставки називають “прематч” (перед початком гри” та “Live” (ставки під час матчу). Коефіцієнти у Live оновлюються у режимі реального часу та залежать від подій на полі. Беттери можуть слідкувати за перебігом гри та одночасно робити ставки, виходячи з того, як розвиваються події.

Принцип роботи БК

Принцип роботи букмекерських контор та їх дохідності полягає у теорії великих чисел. Букмекеру неважливо, виграє або програє один конкретний гравець. Для оператора головне, щоб загальна сума програних ставок завжди була більшою за суму виплат виграшів.

Але для цього успішні беттери мають вміти не лише аналізувати спортивні події, а й порівнювати коефіцієнти різних БК, вести історію ліній та розраховувати математичні очікування від усіх ставок та експресів. До того ж, важливим критерієм успішності є фінансовий менеджмент та керування ставками. Критично важливо дотримуватись суворої фінансової дисципліни та не робити поспішних рішень на емоціях.

Чим відрізняються українські букмекерські контори

Як ми вже казали, ринок БК України складається з трьох контор. Першою й найважливішою різницею між ними є те, що Vbet та Favbet є більш класичними букмекерами, в той час як GGBet робить більший акцент на кіберспорт.

З погляду дати реєстрації, компанія Vbet була зареєстрована раніше за всіх, а GGBet є найбільш молодою конторою на ринку України.

Усі ці заклади мають офіційний статус в Україні, пропонують приблизно рівні коефіцієнти, а гра на цих майданчиках є безпечною.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини