MENU

Генштаб ЗСУ уріжуть на 60%, скорочених офіцерів відправлять на фронт

568 0

Генштаб ЗСУ уріжуть на 60%, скорочених відправлять на фронт

Генеральний штаб Збройних сил України провів функціональне обстеження і ухвалив рішення щодо оптимізації штатної чисельності.

Його скоротять на 60%, інформує UAINFO.org з посиланням на заяву начальника Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ, бригадного генерала Євгена Острянського.

За його словами, реформа Генштабу дозволить посилити ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ.

"Структура, це перш за все баланс між необхідністю реагування на загрози і можливостями держави щодо утримання і, насамперед, розвитку Збройних сил", - зазначив він.

Острянський поінформував, що у лютому-березні цього року, в Генеральному штабі проведено функціональне обстеження, за результатами якого пухвалено рішення щодо оптимізації штатної чисельності деяких структурних підрозділів та органів військового управління. 

Читайте також: Росіяни зав'язли у вуличних боях за Вовчанськ та зазнали великих втрат, – Сирський

Він пояснив, що цей процес включає розформування низки військових організаційних структур, формування нових, а також проведення оптимізації уже існуючих. Зазначені заходи дозволять усунути дублювання функцій, а також зменшити штатну чисельність на 60%.

"За рахунок вивільненого особового складу планується доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини. Це, в свою чергу, дасть змогу здійснювати ротації підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій. Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ", - підкреслив начальник Головного управління оборонного планування Генерального штабу ЗС України.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини