MENU

У Німеччині в українців можуть відібрати допомогу: хто може залишитись без грошей

701 0

У Німеччині українців можуть залишити без допомоги: хто може залишитись без грошей

Німеччина має зупинити державну допомогу для українських чоловіків, які є військовозобов'язаними на батьківщині. З таким закликом виступив урядовець німецького регіону Баварія.

Зокрема, в ефірі німецького телеканалу заявив міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Херрман. Він також висловив невдоволення тим, що українці одержують більше виплат, ніж представники інших країн, інформує UAINFO.org з посиланням на Welt TV.

"Менше, що ми можемо зробити, це не платити допомогу чоловікам, які фактично зобов'язані проходити військову службу на своїй батьківщині в Україні. Ми прагнемо якнайбільшої підтримки України, але при цьому не може бути бонусів для тих, хто ухиляється від військової служби", – сказав Геррман.

За його даними, у Німеччині перебувають кілька тисяч чоловіків призовного віку з України, які отримують "бюргергельд" – соціальну допомогу, аналог допомоги з безробіття. При цьому цих чоловіків "не вистачає для оборони України", вважає баварський міністр.

Він додав, що у Християнсько-соціальному союзі (ХСС), членом якого він є, вважають неправильним, що, на відміну від біженців з інших країн, допомогу українцям у Німеччині починають виплачувати одразу.

Читайте також: Військовозобов'язані українці за кордоном: Сікорський зробив важливу заяву

"Незрозуміло, чому вони мають отримувати більше, ніж отримують інші претенденти на притулок. Маючи такі суттєві пільги, вони спочатку не відчувають стимулу якнайшвидше пошати роботи", – вважає Йоахім Херрман.

Німеччина – найпопулярніша серед країна біженців з України

За даними Євростату, тимчасовим захистом у Європейському Союзі (ЄС) користуються 4,21 млн українців, з них у Німеччині осіли 1,3 млн. осіб, тобто майже третина від загальної кількості тих, хто рятувався від війни.

Одна з причин, чому українці обирають саме цю країну, – відносно високі виплати. Однак це призвело до того, що попри дефіцит працівників лише кожен п'ятий український біженець у цій країні вирішив працювати.

Виявилося, що більшість опитаних біженців навіть не шукають роботи – їм вигідніше жити за рахунок місцевих платників податків. Нині понад 700 тис. українських біженців у Німеччині – працездатного віку. Тільки 21% з них працюють і сплачують внески, решта отримують допомогу. У той же час практично у всіх галузях промисловості Німеччини не вистачає працівників.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини