MENU

Микола Круць та його ПрАТ “Івано-Франківськцемент” допомагають платити податки Росії? Розслідування ЗМІ

447 0

Микола Круць та його ПрАТ “Івано-Франківськцемент” допомагають платити податки Росії? Розслідування ЗМІ

Одіозний український бізнесмен Олександр Приймак, який «прославився» продажем наркотиків і несплатою мільйонних податків, потрапив у ще один скандал. Серед засновників ТОВ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ», кінцевим бенефіціаром якого є Приймак, фігурують Володимир та Костянтин Носови. Останні мають діючий бізнес із виготовлення вибухових речовин для кар’єрів у тимчасово окупованому Криму.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні.

Як зазначається в статті, раніше вже було відомо про «чорний» бізнес родини Олександра Приймака – фірму таксі, водії яких розвозили наркотики. Окрім того, журналістами було зафіксовано, як на фурах його фірми "Експрес-Т", що перевозить будівельний щебінь, закривають номери автомобілів перед контрольним зважуванням на трасі. Таким чином Олександр Приймак заощаджує мільйони гривень, які б пішли в бюджет.

Тепер же, розслідувачі знайшли спільний бізнес Приймака з людьми, які мають діюче підприємство в тимчасово окупованому Криму.

ТОВ «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ» надає послуги у сфері добування корисних копалин та розроблення кар'єрів для багатьох українських гірничих компаній. Кінцевим бенефіціаром цього підприємства є Олександр Приймак. А серед співвласників зазначається, зокрема, двоє громадян України – Володимир Носов і Костянтин Носов. Вони фактично приймають всі рішення на підприємстві  «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ»

Як з’ясували журналісти, Носови мають діючий бізнес на ТОТ АР Крим, зокрема, підприємство «ООО «Бластко» (ИНН 3128097633, юридический адрес: Республика Крым, г. Ялта, пт. Симеиз, ул. Советская, д. 84, этаж 1, комната 1-2). Основним видом діяльності цієї кримської компанії є – УВАГА! – виробництво вибухових речовин.

За інформацією журналістів, підприємства Носових надають послуги одному з найбільших у Європі виробників цементу ПрАТ "Івано-Франківськцемент". Його керівником є Микола Круць (екс-народний депутат України).

Більше того, українські підприємства даних бізнесменів «ІНТЕРВИБУХПРОМ» та «ЗАХІДУКРВИБУХПРОМ» є підрядними компаніями, що надають послуги Полтавському та Єристівському ГЗК Костянтина Жеваго, промисловому гіганту «АрселорМіттал Кривий Ріг», CRH АТ «Подільський цемент»,  ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління»

Як висновок, журналістське розслідування звертає увагу РНБО, НАБУ, ОГП та СБУ щодо необхідності ретельної перевірки компаній Приймака-Носових щодо їх можливої співпраці з країною-терористом. Та закликають ввести санкції на таких персон, як Володимир Носов, Костянтин Носов та Олександр Приймак.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини