MENU

Наталія Федорчук: Свято, яке відбулось у Національному музеї народної архітектури та побуту України, поєднало різні покоління зі спільними цінностями

110 0

Наталія Федорчук: Свято, яке відбулось у Національному музеї народної архітектури та побуту України, поєднало різні покоління зі спільними цінностями

У Національному музеї народної архітектури та побуту України в Міжнародний день захисту дітей відбулося свято, яке поєднало різні покоління із спільними цінностями.

Про це повідомляє Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності", інформує UAINFO.org.

"Ми щиро вдячні всім, хто підтримав нашу ініціативу. Формуючи у молодого покоління високу патріотичну свідомість, виховуючи почуття вірності, любові до України, її культури, історії, традицій - ми стаємо духовніше сильніші, як народ", -  про це сказала голова Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" Наталія Федорчук.

Виступи творчих колективів, культурний квест, спортивні ігри, майстер-класи, народні забави, Олімпійський день із нашими олімпійцями - залишили позитивні спогади, які дозволяють відновити сили, повернути психологічну рівновагу після чергової ночі тривог.

"Григорій Сковорода залишив влучну настанову для нащадків : «Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

Саме сім’я є осередком любові й тепла для дитини, дає їй уявлення про доброту, моральність, культуру поведінки. Тому в народі кажуть: «Яке дерево, такі його квіти; які батьки, такі й діти».

Заквітчавши дерево українського роду, ми всі залишили у цих яскравих стрічках свої щирі побажання нашої ПЕРЕМОГИ!

Разом із Олімпійською родиною України - підтримали, на передодні старту Олімпіади 2024 в Парижі, наших спортсменів - взявши участь у спортивній руханці з Олімпійськими чемпіонами, та в сімейних спортивних іграх.

Цей захід, як і на всі інші, які проводить наш жіночий рух «За сімейні цінності», проходить без жодної копійки з державного чи місцевого бюджетів.

Адже кожна наша ініціатива - синергія волонтерства, меценатства і творчості свідомих людей.

Усвідомлюємо, що саме небайдужість однодумців, допомагає нам втілювати такі потрібні для України ініціативи. А отже, новим задумам і добрим справам далі бути!

Всіх, хто хоче стати частиною добрих справ, запрошуємо до нашого першого в Україні волонтерського культурно-просвітницького центру «ЦІННОСТІ» вул. Володимирська, 69

https://www.instagram.com/tsinnosty?igsh=OTdiZmV1M3BuZHQw

А ще за ініціативою нашого молодіжного руху «МРІЯ», ми під час свята разом зібрали на черговий дрон, який відправимо хлопцям на передову. Символічно, що злітаючи, дрон співає «А ми тую червону калину підійдемо, А ми нашу славну Україну - розвеселимо!»

Маленькими кроками робимо одну велику справу, наближаючи нашу перемогу!", - зазначено в повідомленні Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності". 

Щиросердечна подяка керівникам творчих колективів та їх учасникам:

- Танцювальному ансамблю "Цвіт папороті"

- Аматорському ансамблю української пісні "ЗЛАГОДА", музичний керівник Владислав Брик. Будинок культури с.Горбані Ташанської ОТГ.

- Народному аматорському ансамблю української пісні "ДЕМ'ЯНЧАНКА", музичний керівник Владислав Брик.

- Фольклорному ансамблю "Промінь" із с. Бобрик, Агрофірма «АЛЬТА» село Демʼянці.

- Аматорському ансамблю української пісні "КАЛИНОВИЙ ЦВІТ", музичний керівник Владислав Брик. Будинок культури села Гайшин.

- Аматорському квартету української пісні "НЕЗЛАМНІ", музичний керівник Владислав Брик, концертмейстер Микола Гриценко

- Колективу бального та сучасного танцю Synergy Dance Family. Тренери Назар та Людмила Латиш.

Організатори: Національний музей народної архітектури та побуту України Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності", Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту, ДП «Спорт для всіх», наш Молодіжний рух «МРІЯ».

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини