MENU

"Ми маємо одну єдину державну мову", – Сергій Євтушок прокоментував прийнятий закон про застосування англійської мови

320 0

"Ми маємо одну єдину державну мову", – Сергій Євтушок прокоментував прийнятий закон про застосування англійської мови

Учора парламент 236-ма голосами ухвалив у другому читанні законопроєкт «Про застосування в Україні англійської мови». Тепер вона вважається однією з мов міжнародного спілкування в нашій країні.

У законопроєкті, зокрема, визначені посади, де потрібне обов'язкове знання англійської мови, унормовано її застосування у роботі органів державної влади та місцевого самоврядування, а також у галузях освіти, культури, транспорту, охорони здоров’я...

Прокоментував законодавче нововведення в інтерв'ю телеканалу "Рада» народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок, інформує UAINFO.org.

«Якщо я щось розумію англійською, але не все і хочу буди державним управлінцем, то зайняти посаду в органах державної влади вже не зможу. Бо тепер законом закріплено володіння англійською мовою.

Та це  суперечить положенням Конституції України, тому що в Основному Законі   чітко прописано, ми маємо одну  єдину державну мову!

І на моє переконання  кожен управлінець має бути патріотом, людиною з сумлінною виконавською дисципліною. Має володіти  досконало виключно українською мовою!

Що стосується призначення прокурорів, інших силовиків… Для них володіння англійською мовою є також необхідною умовою, щоб отримати ту чи іншу посаду. Але деякі з них навіть українську мову знають недосконало, і повторюсь, найголовніше, що це суперечить Конституції», - констатував Євтушок.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини