MENU

PROIT.ORG.UA - новий проєкт для кожного, хто працює в ІТ

219 0

Сьогодні Україна є одним з лідерів у сфері ІТ. Понад 20% послуг, що експортуються з нашої держави, припадають саме на цей напрямок. І якщо ви цікавитеся новими ІТ технологіями, бажаєте поділитися досвідом та набути власного - ви точно не залишите поза увагою цей проєкт. Можна з упевненістю стверджувати, що ProIT - медіа для профі в IT, тож варто скористатися цим посиланням https://proit.org.ua/ і переконатися в тому, що цей експертний майданчик є насправді корисним і пізнавальним. 

Що дає користувачу медіаплатформа PROIT.ORG.UA 

Проєкт ProIT - медіа для профі в IT увібрав практично усі напрямки, в яких сьогодні працюють спеціалісти ІТ. Окрім спілкування з колегами та можливості обмінятися досвідом, ви отримуєте завжди актуальний контент стосовно ІТ технологій, серед якого: 

  • Безліч блогів;  

  • Тематичні огляди; 

  • Інформація, викладена в будь-якому жанрі, від інтерв'ю до репортажів; 

  • Інфографічні матеріали; 

  • Публікації, що складаються в єдину серію; 

  • Посібники та уроки, зокрема й відео. 

Звісно, це далеко не остаточний перелік всього, чим можна скористатися завдяки даній медіаплатформі. Контент, що пропонується тут, є експертним і вже заслужив довіру серед користувачів. 

Україна - на провідних позиціях у сфері ІТ 

Варто зауважити, що професійність нової платформи ProIT доводить і те, що в цілому наша держава посідає 11 місце серед країн (а їх 50), які розробляють найкраще програмне забезпечення. Крім того, в Україні у цій галузі працює понад 300 тисяч кваліфікованих фахівців, а кількість ІТ компаній на сьогодні перевищує 4 тисячі. А в рейтингу корпорації Topcoder, яка проводить індивідуальні змагання зі спортивного програмування, наші спеціалісти посідають високе 6 місце. 

Саме тому ті понад пів мільйона користувачів, що вже обрали для себе платформу ProIT, становлять переважно аудиторію зі справжніх професіоналів у цій галузі, а також тих, хто по-справжньому цікавиться технологіями. 

Особливості роботи платформи ProIT 

Маючи на меті всіляку підтримку можливості комунікування всіх, хто працює в галузі ІТ технологій та зацікавлених в ній, ProIT прагне розвитку актуального і головне - якісного інформування щодо новин на ринку ІТ. Для цього з користувачами спілкуються досвідчені експерти, провідні спеціалісти, топ менеджери, що працюють в даному напрямку. При цьому, якими б складними не були теми розмови, викладаються вони доступною мовою, розрахованою на розуміння користувачем з будь-яким рівнем підготовки. 

Крім того, найкращі автори заохочуються матеріально, а для всіх користувачів проводиться багато рекламних кампаній та інших цікавих заходів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини