MENU

Фейкова адреса в Резерв+ може призвести до блокування рахунків, – ЗМІ

212 0

Фейкова адреса в Резерв+ може призвести до блокування рахунків, – ЗМ

Зазначення у додатку Резерв+ фейкової адреси проживання може мати негативні наслідки для військовозобов'язаних - вони ризикують опинитися із заблокованими рахунками, пише Судово-юридична газета, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

Зазначається, що згідно з постановою Кабміну 560, належним підтвердженням оповіщення військовозобов'язаного про виклик є поштове повідомлення, яке ТЦК надсилає за вказаною в додатку адресою.

"Оскільки за наявності підтвердних документів протокол за порушення правил військового обліку може не складатися, а одразу виноситися постанова про штраф, то чоловіки, які вказали в Резерв+ недійсну адресу, ризикують опинитися із заблокованими рахунками", - йдеться в публікації.

Зазначається, що згідно із законом про заочні штрафи, який набув чинності, ТЦК зможе заочно виносити постанову про накладення штрафу в разі, якщо військовозобов'язаний не з'явився і не повідомив причину неявки: "Але при цьому в ТЦК обов'язково мають бути підтверджувальні документи про отримання виклику".

"Поштове повідомлення, де проставлено відмітку про відсутність особи за адресою задекларованого або зареєстрованого місця проживання (якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання) також може вважатися підтверджувальним документом для того, щоб не складати протокол, а одразу виносити постанову про накладення штрафу", - пише газета.

Для фізичних осіб штрафи становлять до 25,5 тисяч гривень, а для бізнесу - до 59,5 тисяч гривень.

У разі несплати штрафу військовозобов'язаний ризикує тим, що його рахунки можуть бути заблоковані, а майно відібрано в порядку виконавчого провадження.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини