MENU

Японію назвали "гарячою точкою" появи НЛО: у країні вважають це секретною зброєю

398 0

Японію назвали "гарячою точкою" появи НЛО: у країні вважають це секретною зброєю

В Японії хочуть з'ясувати, чи справді НЛО є свого роду передовою секретною зброєю.

Як пише Gizmodo, в Японії створили робочу групу для розслідування випадків появи НЛО після того, як у звіті Пентагону, опублікованому торік, країну назвали "гарячою точкою" появи непізнаних аномальних об'єктів, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

До складу робочої групи з розслідування випадків спостереження непізнаних повітряних явищ, які більш відомі, як НЛО, входять численні парламентарії, зокрема колишні представники міністерства оборони Японії.

Робоча група більше стурбована не пошуком доказів існування інопланетян, а припускається, що ці явища можуть бути безпілотниками або передовою секретною зброєю. А значить ці об'єкти можуть становити загрозу національній безпеці Японії.

Один із членів групи заявив, що, хоча НЛО зазвичай розглядають як щось неземне, існує ймовірність того, що насправді вони є зброєю або замаскованими шпигунськими дронами, які можуть становити значну загрозу.

Японію назвали центром незрозумілої активності НЛО у звіті, який опублікував спеціальний відділ Міністерства оборони США минулого року. Він займається розслідуванням спостережень непізнаних явищ. Відтоді Японія стала проявляти все більший інтерес до дослідження НЛО.

Зусилля Японії відображають аналогічні зусилля, зроблені США та іншими західними країнами в останні роки. Минулого літа в Конгресі США відбулися слухання на тему НЛО, під час яких кілька колишніх представників Пентагону заявили про те, що уряд США приховує від громадськості багато даних про ці явища.

Минулого року, на підставі зібраних даних про появу НЛО в період з 1996 по 2023 рік, у звіті відділу Пентагону Японію назвали "гарячою точкою", де спостерігається дуже багато непізнаних літаючих об'єктів. Пізніше в іншому звіті Пентагону було сказано, що немає жодних ознак того, що НЛО є позаземними об'єктами.

У вересні минулого року незалежна група вчених та експертів, скликана NASA, також не знайшла доказів того, що НЛО має позаземну природу. Хоча є випадки, які не піддаються поясненню.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини