MENU

"Китай, 3050 рік": дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею. ВІДЕО

2868 0

"Китай, 3050 рік": дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею. ВІДЕО

Технологія під назвою Weixin Palm Payment наразі доступна лише в південній частині країни — її розробили винахідники з компанії Tencent.

Туристка Марина Гуаранья з Бразилії купила продукти у китайському супермаркеті й розрахувалась лише за допомогою долоні та безконтактного сканера — без готівки, банківської карти та телефону. Як це можливо, дівчина розповіла на своїй сторінці у TikTok, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Читайте також: Люди можуть еволюціонувати в кіборгів: що показало останнє дослідження нейробіологів

Інфлюенсерка не могла повірити своїм очам, коли продовжувала платити долонею й в інших закладах та автоматах.

"Якщо ви забули вдома свою банківську картку, мобільний телефон або гаманець, то це не проблема. Ви просто платите за все долонею! Хіба це не дивовижно? Китай, 3050 рік", — написала дівчина в описі до короткого ролика, що швидко став вірусним.

 

@marinaguaragna

como funciona pagamento com a palma da mão na China ????

som original - marina guaragna

 

Ця технологія під назвою Weixin Palm Payment наразі доступна лише в південній частині країни. Її розробили винахідники з компанії Tencent, відомої завдяки застосунку для миттєвого обміну повідомленнями WeChat.

Суть Weixin Palm Payment полягає у використанні інфрачервоної камери для аналізу біометричних даних і вен на руці кожної людини.

Читайте також: Маленький китайський корабель налякав західних аналітиків

Ті, хто бажають скористатися цією інновацією, мають пройти спеціальну реєстрацію та відсканувати свою руку, попередньо надавши розробникам повну інформацію про себе — ім'я, номер телефону, серію паспорта, дані облікового запису у додатку WeChat Pay тощо.

Утім, фахівці з кібербезпеки наголошують, що це може бути ризиковано, адже не до кінця зрозуміло, де та як зберігається відповідна інформація про користувачів, наскільки вона захищена від зловмисників та хто має до неї доступ.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини