MENU

Гроші на оплату ЖКГ: у Мінсоцполітики розповіли, як їх отримати

245 0

Гроші на оплату ЖКГ: у Мінсоцполітики розповіли, як їх отримати

Українці, які витрачають на оплату комунальних послуг понад 20% сукупного доходу сім'ї, мають право на субсидію, то монетизована (надається грошовими коштами) допомога компенсує зростання тарифів на електроенергію.

Субсидія надається людям, якщо їхнє домогосподарство сплачує за комунальні послуги більше, ніж визначений ним обов'язковий платіж, інформує UAINFO.org з посиланням на Міністерство соцполітики.

Платіж розраховується індивідуально для кожного домогосподарства і залежить від середньомісячного сукупного доходу на одну особу. Крім того, має значення майновий стан домогосподарства та норми споживання. Адже за електроенергію, спожиту понад встановлений норматив, сім'я платитиме власним коштом.

Читайте також: Які тарифи може підняти Рада та наскільки це спустошить гаманці

Оформити житлову субсидію може:

  • одна з осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;
  • людина, яка орендує житло на підставі договору оренди;
  • внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає в житловому приміщенні (навіть без укладення договору оренди);
  • за заявою опікуна або піклувальника, неповнолітня дитина, яка залишилася без батьківського піклування, або недієздатна особа працездатного віку, над якою встановлено опіку;
  • індивідуальний забудовник, якщо будівлю не прийнято в експлуатацію, але плата за житлово-комунальні послуги вже нараховується.

Під час призначення субсидії враховуються доходи всіх осіб, зареєстрованих та/або задекларованих у житловому приміщенні. Однак під час подання заяви не забудьте зазначити, хто фактично проживає у квартирі/будинку. Якщо на день звернення за призначенням субсидії хтось із сім'ї перебуває за кордоном понад 60 діб, то його має бути виключено зі складу домогосподарства, і тоді його доходи не враховуватимуться.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини