MENU

Рентгенографія в Києві – де можна отримати послугу?

58 0

Рентгенографія в Києві – де можна отримати послугу?

Рентгенографія – це найпоширеніший у медичній практиці неінвазивний метод дослідження внутрішнього стану людини. В його основі лежить винайдений ще в кінці 19 сторіччя принцип рентгенівського випромінювання. Перша на пострадянському просторі рентгенологічна клініка була створена в 1918 році. З того часу процедура рентгенографічного дослідження зазнала незначних змін, дещо цифровізувалася, але в цілому її базис зберігся, а сам метод досі успішно використовується в медичній практиці.

В яких випадках застосовується рентгенографія?

Сьогодні медичні заклади надають різні послуги діагностичного дослідження. Зокрема, якщо вас цікавить можливість зробити рентгенографію, ультразвукове дослідження або ендоскопію, рекомендуємо посилання https://vitamedical.com.ua/, де пропонують все необхідне з цього приводу.

Рентгенографія може бути призначена в наступних випадках:

       • при травмах (перелами, вивихи, розриви) кістково-суглобової системи;

       • для діагностики захворювань кісток та суглобів (дегенеративно-дистрофічні зміни, запалення, пухлини, аномалії та інші вади розвитку);

       • для профілактичного дослідження та виявлення туберкульозу на ранній стадії;

       • з метою дослідження м’яких тканин (кишківник, 12-перстна кишка, жовчний міхур, легені, серце), які погано піддаються УЗД.

Якщо вам призначили рентгенографію, діагностику можна провести, записавшись на прийом за посиланням https://vitamedical.com.ua/rentgenografiya/, де є можливість скористатися послугами спеціалістів відповідного профілю. Можна зробити цифровий рентген будь-якого типу – прицільний, в декількох проекціях, а також скористатися найбільш інформативним методом рентгенографії з контрастуванням.

Чому призначають рентгенографію, а не КТ чи МРТ?

Якість відображення досліджуваної зони на рентгенівському знімку залежить від здатності тканин поглинати рентгенівські промені. Найкраще це роблять тверді та щільні структури (насамперед, кістки).

Тому, на відміну від більш сучасних методів діагностики (таких як КТ та МРТ), які дозволяють з максимальною деталізацією показати внутрішній стан досліджуваної зони або окремого органу, рентген орієнтований саме на візуалізацію кісткових тканин, а також органів грудної клітини (серця, легень) та черевної порожнини.

Звідси рентгенографія є ідеальним методом діагностики саме твердих структур, в той час як КТ та МРТ більш якісно візуалізують стан внутрішніх органів та елементів кровоносної системи, які погано вбирають рентген-промені.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини