MENU

Психологи онлайн у центрі "Бути Собою"

43 0

Різниця між психологами та психотерапевтами полягає в досвіді та освіті. В центрі психологів онлайн "Бути Собою" працюють терапевти та психологи з досвідом від 8 років. Всі дипломи підтверджені, сертифікати надані. Досвід у кожного спеціаліста реальний.

Кожен з фахівців:

       • має особисту терапію;

       • проходить супервізію як групову, так і індивідуальну;

       • постійно здобуває нову освіту та навички.

Чому це важливо? Базової освіти в мінливому світі недостатньо для того, щоб нею керуватися. Хоча і без бази психолог не зможе працювати. Тому всі аспекти важливі.

Кожен терапевт та психолог має свої “скіли”. Хтось краще працює з сімейними проблемами та індивідуальними питаннями в парі. Парна терапія займає 80 хвилин часу, проводиться за відеозвʼязком і може допомогти, навіть, якщо партнери знаходяться в різних країнах. До речі, сьогодні це найчастіше звернення до сімейного психолога. Бо деякі пари не витримують таке тривале розставання.

Індивідуальна терапія може бути повʼязана з будь-якими питаннями. Наші психологи та психотерапевти працюють з:

       • депресивними та тривожними розладами;

       • невпевненістю в собі та низькою самооцінкою;

       • страхами;

       • кризовими ситуаціями, в тому числі втраті близьких, розлученнях та інших;

       • допомагають відновитися після обстрілів та тим, хто жив в окупації;

       • вигоранням, прокрастинацією, пошуком себе.

Головне в роботі психолога полягає в тому, щоб людина отримала найкращу допомогу. 

Якщо йде звернення до дитячого або підліткового психолога, то перша зустріч буде завжди до батьків. Чому так? Тільки батьки знають дитину так, як ніхто інший. Саме вони можуть сказати, що хвилює їх та як змінилася поведінка дитини за останній час.

Так, ця консультація потрібна. І це повноцінна сесія, яка триває 50 хвилин. 

Як це працює онлайн

       1. Запис до психолога проходить заздалегідь. Людина має з'явитися вчасно на призначену годину. При запізненні клієнта час сесії не подовжується. Це важливо знати. Кожна година фахівця розписана. 

       2. Оплата проводиться до консультації. Для тих, хто знаходиться в Україні під час війни діє суттєва знижка на сесію онлайн. Оплата проходить через сайт за допомогою інтернет-еквайрингу. Це дозволяє оплатити консультацію будь-якою валютою з будь-якої країни світу.

       3. Зустріч проводиться у відеоформаті. Кожен терапевт та клієнт обирає зручний для себе мессенджер.

На сайті не залишається ніяких даних клієнта! Ми не проводимо реєстрацію, не зберігаємо базу даних відвідувачів на сайті. Ми не користуємося іншими додатками, які можуть спричинити витік даних клієнтів. 

Вибір психолога онлайн ви можете зробити самостійно. А можете уточнити у адміністратора, хто вам більше підійде. Для цього вам доведеться сказати декілька слів про свою проблему. Це важливо. Бо не всі терапевти працюють із залежностями, не кожен має освіту сексолога або консультує пари.

Звернення до психолога – важливий крок. Вам доведеться розказати незнайомій людині про саме болюче. Саме тому ви маєте знати: психолог не засуджує, не дає поради, не ставить вас в незручне становище. Це допомога для вас. Звертайтеся. Ми працюємо онлайн.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини