MENU

"Зло скрізь": британець після відвідин покинутої лікарні розповів про моторошні відчуття. ФОТО

1076 0

"Зло скрізь": британець після відвідин покинутої лікарні розповів про моторошні відчуття. ФОТО

Тільки дуже сміливий чи дуже дурний дослідник наважився б потрапити до покинутої лікарні, де не тільки є привид, але і  досить хитра підлога.

У Великій Британії місцевий дослідник після відвідин покинутої лікарні назвав це місце настільки моторошним, що навіть поліцейські не наважуються увійти всередину. Про це пише The Sun, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Під час огляду занедбаної лікарні Мінвуд-Парк у Лідсі мисливець за привидами помітив поліцейський фургон, який оглядав місце події.

"Поліція зупинилася на вулиці, вони побачили, як я стою там, знімаючи дрон", — сказав він.

Мокслі відчув, що офіцери не дуже хотіли приєднатися до нього в моторошній колишній лікарні.

"Поліцейський навіть не підійшов, щоб запитати, що ми робимо, він буквально просто посидів і поїхав", — додав він та припустив, що у них, можливо, була вагома причина триматися осторонь.

Цю свого часу грандіозну будівлю, збудовану в 1760-х роках, у 1919 році перетворили на будинок для людей із вадами навчання. Розповіді про суворий режим і суворі покарання за дрібні помилки надходили від тих, кому не пощастило потрапити туди.

І персонал, і мешканці пошепки говорили про те, що пізно вночі бачили примарну "сіру леді", яка переслідувала парадні сходи особняка. Сам Мокслі вважав, що він почув відлуння кроків і, можливо, звуки жіночої сукні, досліджуючи напівзруйнований зал, пише видання

Мокслі, озброївшись високотехнологічним додатком для смартфона з датчиками для перекладу екологічних сигналів у слова, отримав жахливе повідомлення. "Зло скрізь" лунало в телефоні тоді, коли він пробирався одним із багатьох темних коридорів.

Одного разу Мокслі під час використання додатка "Spirit Talker", почув жахливі слова: "Я поруч з тобою". Тоді він відчув сильний страх в одній з кімнат.

При цьому моторошний голос наказав йому провести розкопки в певному місці. Але хтось інший, здається, раніше отримав те саме завдання, оскільки в стіні вже були вириті діри.

Паранормальний додаток для смартфона натякнув, що щось, або хтось може знаходитися під підлогою. Дошки були настільки пронизані вогкістю та мокрицею, що вони не були безпечними, і здавалося, ніби якась надприродна сутність попереджала Мокслі про неминучу небезпеку обвалення підлоги.

Його друг, який переміщувався вздовж іншої частини великого маєтку, також розповів про свої моторошні переживання.

"Всередині, безперечно, є щось, що переслідує це місце", — сказав Мокслі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини