Визначився перший чвертьфіналіст футбольного Євро-2024

337 0

Збірна Швейцарії стала першим чвертьфіналістом футбольного Євро-2024. У матчі 1/8 фіналу "червоні" в Мюнхені переконливо обіграли вже колишніх чемпіонів Європи, команду Італії.

Швейцарці з перших хвилин розпочали потужніше і у першому таймі мали декілька чудових нагод відкрити рахунок. Втім, "розпечатати" ворота італійців підопічним Мурата Якіна вдалося лише перед перервою - голом відзначився Фройлер, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Початок другої половини гри став справжнім холодним душем для "Скуадри Адзури". Вже у першій атаці Варгас подвоїв перевагу швейцарців.

Всі потуги італійців переломити хід гри виявилися марними - 2:0.

Суперник швейцарців по 1/4 фіналу визначиться вже в неділю у поєдинку Англія - Словаччина.

Додамо, що у другому матчі 1/8 фіналу Євро-2024 сьогодні зустрінуться господарі турніру німці та футболісти збірної Данії. Гра розпочнеться о 22:00 за київським часом.