Путін вважає, що виграє війну, затягуючи бойові дії, – ISW
Російський диктатор Володимир Путін вважає, що зможе здобути перемогу у війні проти України, якщо затягуватиме бойові дії на невизначений час.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на звіт американського Інституту вивчення війни (ISW), інформує UAINFO.org.
"Путін, ймовірно, вважає, що Росія може затягнути війну на невизначений час і виграти війну на виснаження, якщо зможе домогтися відмови Україні в рішучій міжнародній підтримці", - йдеться у звіті за 2 липня 2024 року.
Аналітики вважають, що повільні, але постійні успіхи Росії на полі бою з кінця 2023 підтверджують оцінку Путіна і спонукають його уникати будь-якого реального припинення вогню, яке могло б покласти край війні.
Також за оцінками ISW, заморозка війни за нинішньою лінією розмежування надасть Росії стратегічно та оперативно важливу українську територію, на якій країна-агресор зможе відновити агресію, використовуючи досвідчену армію та відновлену оборонно-промислову базу.
"ISW продовжує оцінювати, що припинення вогню в Україні на нинішніх рубежах навряд чи зупинить подальшу російську агресію та лише надасть Росії критичний час для відновлення своїх сил та підготовки до майбутньої агресії проти України", - наголосили в ISW.
Читайте також: "Росія не є непереможною", - Сікорський знає, як Захід може зупинити Путіна
Крім того, Москва веде посилену інформаційну кампанію, спрямовану на те, щоб підштовхнути Україну до переговорів з РФ на російських умовах. Це своєю чергою лише послабить українську державу.
"Будь-які російські, західні чи інші спроби схилити Україну до передчасних переговорів з Росією лише послаблять Україну та заохочують подальшу російську агресію всередині та за межами України", - додали в ISW.
Також аналітики згадали і прохання прем'єра Угорщини Віктора Орбана про припинення вогню, яке він озвучив під час свого неоголошеного візиту до Києва.
Експерти дійшли висновку, що виконання прохання може спричинити підтримку ширшого стратегічного меседжа Кремля. Зокрема, він має на меті створити оперативну паузу бажану для РФ або переконати міжнародних партнерів відмовитися від України.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки